Kazlų Rūdos gatvėmis riedės įspūdingų automobilių paradas

0
328

Atsėlinantis ruduo žada vasaros karštį, rugsėjo 14-15 dienomis užliesiantį Kazlų Rūdą. Čia DragFest.Lt festivalio metu rengiamos didžiausios šalies istorijoje traukos (drag) lenktynės, apjungsiančios Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir EEDRS (Eastern European Drag Racing Series) etapus. Geriausi šių šalių drag meistrai savo bolidus išbandys ant pirmą kartą Drag Fest trasoje paklotos vienintelės Lietuvoje profesionalios lenktynių dangos. 100 m. trasos atkarpą su guma ir klijais paruoš EDRA profesionalai iš Estijos, padedant DOJUS AGRO JOHN DEERE traktoriams.

Greičiausių automobilių vikrumą vertins profesionalai iš Olandijos, turintys net 27 metų lenktynių greičių matavimo patirtį, pasiruošę DragFest.LT trasos įveikimo laiką nustatyti itin tiksliai.

Prie automobilių griausmo jau įpratusiems Kazlų Rūdos gyventojams DragFest.Lt rengėjai dovanos neįtikėtiną automobilių paradą, riedėsiantį V. Borisevičiaus gatve. Jame važiuos į rekordinį BMW MEET’ą susirinkę šios automobilio markės gerbėjai iš visos Lietuvos, taip pat išskirtiniai drag lenktynių automobiliai. Pasak organizatorių, šis nepakartojamas paradas – DragFest.LT padėka Kazlų Rūdos žmonėms, remiantiems ir prisidedantiems prie traukos lenktynių populiarinimo šalyje. Parado metu V. Borisevičiaus gatvė bus keletui valandų uždaryta, tad organizatoriai prašo gyventojų iš anksto pasiruošti įspūdingam reginiui.

Eismas bus ribojamas rugsėjo 15 d. Nuo 6:00 iki 12:00 valandos, V. Borisevičiaus gatvėje. Gyventojų prašoma rinktis kitus kelius bei maršrutus. Kazlų Rūdoje gali susidaryti kamščiai dėl padidėjusio mašinų srauto, planuojamas automobilių paradas iš Kazlų Rūdos į aerodromą, prie kurio saugumo prisidės ir Kazlų Rūdos policijos ekipažas. Organizatoriai gyventojų prašo suplanuoti savo keliones, kad dėl padidėjusio mašinų srauto patirtų kuo mažiau nepatogumų. Viso renginio metu bus skiriamas ypatingas dėmesys žiūrovų bei miestelio gyventojų saugumui, todėl prašoma gyventojų supratingumo ir kantrybės. Rengėjai atsiprašo Kazlų Rūdos gyventojų už būsimus nepatogumus ir tikisi gyventojų palaikymo gražiam renginiui sukurti. Gyventojai kviečiami stebėti ne tik BMW automobilių paradą, kuris vyks Kazlų Rūdoje, bet ir  atvykti į aerodromą jau rugsėjo 14-16 dienomis ir kartu smagiai praleisti savaitgalį.

Organizatorių inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.