Jūrės kaimo dviratininkai aplankė kaimynus

0
155

Žmonių saugumas – visų žmogaus teisių pagrindas, susijęs su grėsmių vengimu, švelninimu ir įveikimu. Žmogus turi turėti galimybę nugyventi ilgą ir sveiką gyvenimą, nuolat įgyti žinių ir naudotis ištekliais, kad turėtų tinkamas ir palankias gyvenimo sąlygas visose srityse.

Mūsų rajone eismo saugumo padėtis nėra labai bloga, tačiau dar nutinka nemažai eismo įvykių, kuriuose nukenčia tiek vairuotojai, tiek jų keleiviai ir pėstieji bei dviratininkai. Jūrės kaimo bendruomenė jau šeštus metus dalyvauja Lietuvos automobilių  kelių direkcijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ ir vykdo įvairius prevencinius renginius, skirtus ugdyti atsakingus kelių eismo dalyvius, gerbiančius ir saugančius ne tik save, bet ir šalia esančius.

Liepos 14 d. bendruomenės nariai dalyvavo pirmajame šio projekto renginyje – dviratininkų žygyje „Kuriame, naudojamės, dėkojame Tau, Lietuva“ į kaimyninę Ąžuolų Būdos bendruomenę. Jūrės bendruomenės dviračių „fanams“ labai knietėjo išbandyti dar gana naują dviračių taką Kazlų Rūda – Ąžuolų Būda ir puikią Ąžuolų Būdos sporto aikštelę. Pabendravę su svetingais šeimininkais, sužaidę draugiškas kvadrato rungtynes ir pakvietę Ąžuolų Būdos bendruomenę kitais metais kartu dalyvauti projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“, žygio dalyviai pasuko namų link.  Jūrės kaimo bendruomenė, dalyvaudama projekte, gavo saugaus eismo priemonių, kurios ypač reikalingos  tamsiuoju paros metu. Visiems  dalyviams išdalintos saugumą kelyje užtikrinančios priemonės: atšvaitai ir šviesą atspindinčios liemenės.

Būkime atsargūs ir apdairūs kelyje, gerbkime vieni kitus, laikykimes Kelių eismo taisyklių ir išvengsime nelaimių kelyje.

Rita Sliserienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.