Antrą sezono pusę „Šilas“ pradėjo išplėšdami pergalę prieš „Sūduvą B“

0
61

LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėse kovas atnaujino S.Vikerto vadovaujama Kazlų Rūdos „Šilo“ kariauna. Penktadienio vakare pirmenybių lyderiai po atkaklios kovos, paskutinėmis rungtynių minutėmis išplėšė pergalę prieš Marijampolės „Sūduvos B“ vienuolikę ir dar labiau sutvirtino lyderių poziciją turnyrinėje lentelėje. Suvalkijos sostinės komanda buvo įveikta rezultatu 1:2 (1:1). „Šilo“ gretose pasižymėjo Tadas Lekeckas ir Giedrius Kazelis.

Rungtynių pirmomis minutėmis kamuolį kiek daugiau kontroliavo ir aštresni atakoje buvo aikštės šeimininkai. Pasistiprinę keletu pajėgių žaidėjų iš pagrindinės komandos, marijampoliečiai pirmą aštresnį epizodą sukūrė sužaidus beveik 15 rungtynių minučių. Po aukšta trajektorija siunčiamo kamuolio į baudos aikštę, joje vienas iš varžovų pamėgino smūgiuoti galva, tačiau kamuolys prašvilpė virš G.Zenkevičiaus ginamų vartų. Suvalkijos sostinės futbolininkai prisišaudė 19-ąją rungtynių minutę. Tuomet brazilas De Araujo Dybal Bruno „Šilo“ baudos aikštėje keletą kartų užsikirtęs kamuolį pasiuntė jį į Kazlų Rūdos vartų kamputį ir „Sūduva B“ išsiveržė į priekį 1:0. Praleistas įvartis „pažadino“ „Šilo“ futbolininkus, kurie netrukus surengė gana įstabią ataką. Po A.Broko perdavimo į dešinį kraštą G.Kazeliui, pastarasis siuntė kamuolį į baudos aikštę ir tik centimetrų smūgiui pritrūko „Šilo“ atakų lyderiui E.Grigaičiui. Žaidimas ilgainiui apsilygino ir atakos buvo rengiamos tai prie vienų, tai prie kitų vartų. Įpusėjus pirmam kėliniui, su kamuoliu prie Kazlų Rūdos vartų kiek užsibuvo „Sūduvos B“ futbolininkai. Jie mėgino keletą kartų smūgiuoti į „Šilo“ komandos vartus, tačiau kamuolys įstrigdavo tarp baudos aikštėje esančių futbolininkų ir vartų nesiekė. Savo ruožtu keletą atsakomųjų reidų surengė ir „Šilo“ futbolininkai. 28-ąją minutę „Sūduvos B“ vartams grasino T.Lekeckas, tačiau jo gana iš aštroko krašto smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. Vos po poros minučių gana galingai varžovų vartų link kamuolį siuntė E.Grigaitis, tačiau „Sūduvos B“ vartus gynęs V.Stebrys kamuolį nukreipė už galinės linijos. „Šilo“ futbolininkai savo pasiekė 35-ąją rungtynių minutę. Po G.Kazelio skersuoto kamuolio, jį baudos aikštėje smūgiavo T.Lekeckas. Kamuolys prasprūdo pro Marijampolės vienuolikės vartininko kojas ir sustojo vartų tinkle. Kazlų Rūdos komanda rezultatą išlygino – 1:1. Pirmam kėliniui einant į pabaigą susigrąžinti persvarą galėjo aikštės šeimininkai. Vos įbėgęs į baudos aikštę kamuolį gavo čilietis Acevedo Rojas Gerson Elias, tačiau „prisišaudyti“ varžovui nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje aktyvesniais veiksmais puolime pasižymėjo Marijampolės futbolininkai. Pirmomis jo minutėmis, lankydamiesi Šilo“ baudos aikštės prieigose, „Sūduvos B“ futbolininkai pora kartų mėgino „įžaisti“ kamuolį trumpais perdavimais tiesiog Kazlų Rūdos komandos baudos aikštėje ir taip užbaigti atakas, tačiau paskutinę akimirką didesnės grėsmės „Šilo“ vartams tai nesukėlė, tikslaus smūgio varžovams atlikti nepavyko. Savo ruožtu 55-ąją minutę į priekį išsiveržti galėjo Kazlų Rūdos komanda. Po E.Grigaičio skersuoto kamuolio iš krašto, jį arčiau vartų komandos kolegai T.Lekeckui pasiuntė A.Brokas, tačiau vienu lietimu tiksliai pataikyti į tuščių vartų plotą „Šilo“ futbolininkui nepavyko. Šioje rungtynių fazėje abiejų komandų atakos darėsi išraiškingesnės ir žaidimas vyko toliau permainingai. Abi komandos vis apsikeisdavo pavojingais epizodais. Vos „Sūduvos B“ futbolininkai susikurdavo progą atakuoti Kazlų Rūdos komandos vartus, tuo pačiu atsakydavo ir „Šilo“ futbolininkai. Įpusėjus antram kėliniui, 67-ąją minutę aštrų epizodą sukūrė Marijampolės ekipa. Baudos aikštėje marijampoliečiui gana iš patogios padėties smūgiavus kamuolį, puikią reakciją tuomet pademonstravo G.Zenkevičius. „Šilo“ vartininkas nukreipė jį už galinės linijos. Kazlų Rūdos ekipa į tai atsakė 75-ąją minutę. Atliekant baudos smūgį, gana galingą „šūvį“ atliko A.Brokas. Kamuolys prazvimbė pro pat aikštės šeimininkų vartų viršų. 83-ąją minutę vėl karštu tašku buvo galima pavadinti Kazlų Rūdos baudos aikštę. Joje varžovas gavęs kamuolį smūgiavo į Kazlų Rūdos komandos vartus, tačiau G.Zenkevičius pastojo kelią kamuoliui ir jį atrėmė. Praėjus vos porai minučių apie save priminė E.Grigaitis. Jo iš baudos aikštės prieigų smūgiuotas kamuolys pralėkė pro pat varžovų vartų virpstą. Rodėsi, kad dvikova baigsis lygiosiomis ir komandos pasidalins po tašką, tačiau lemtingą tašką mače padėjo G.Kazelis. Besibaigiant rungtynėms, po A.Broko puikaus perdavimo, baudos aikštėje atsidūręs su kamuoliu per vartininką jį perkelti pamėgino E.Grigaitis, tačiau kamuolį V.Stebrys pasiuntė už galinės linijos. Čia pat 87-ąją minutę A.Broko nuo kampinio gairelės baudos aikštėn siunčiamą kamuolį į vartų tinklą pasiuntė G.Kazelis ir „Šilas“ išsiveržė į priekį – 1:2. Per likusias keletą minučių aikštės šeimininkų ketinimus šturmuoti Kazlų Rūdos komandos vartus „Šilas“ neutralizavo ir iškovojo puikią pergalę. O ji šių pirmenybių lyderių sąskaitoje jau dešimta iš vienuolikos galimų!

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Giedrius Kazelis, Tadas Lekeckas (79‘ Šarūnas Krinickis), Egidijus Bindokas, Edvinas Chmieliauskas, Evaldas Grigaitis, Audrius Račkus, Audrius Brokas, Andrius Lukšys, Osvaldas Šarauskas (58‘ Karolis Raškauskas), Tadas Kvietkauskas.