IKEA kviečia siūlyti Kazlų Rūdos bendruomenei naudingus projektus

0
398

UAB „IKEA Industry Lietuva“ kviečia Kazlų Rūdos gyventojus ir organizacijas siūlyti socialinius projektus, kurie prisidėtų prie miesto gerovės ir žada vienam ar keliems vertingiausiems finansavimą. Socialinių projektų konkursas tapo kasmetine tradicija – konkursas organizuojamas ir atrinktiems projektams finansavimas kasmet skiriamas nuo 2012 m. Šia socialine bendrovės iniciatyva siekiama su Kazlų Rūdos bendruomene išvien kurti gražią, saugią ir komfortišką miesto aplinką.

 „IKEA Industry Lietuva“ paraiškas konkursui kviečia siųsti iki š. m. rugsėjo 28 d. Projektus vertinanti komisija atrenka kuo universaliau pritaikomas idėjas. „IKEA Industry Lietuva“ kviečia siūlyti projektus, kuriais būtų siekiama prisidėti prie vaikų gerovės, remti socialinės atskirties grupes, gerinti aplinkos kokybę, prisidėti prie bioįvairovės išsaugojimo ar edukuoti Kazlų Rūdos bendruomenę aplinkosaugos tema. Paraiškas finansavimui gauti gali teikti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

„IKEA Industry Lietuva“ socialinių projektų konkursas finansavimui gauti – tai viena iš socialiai atsakingos veiklos krypčių. Manome, kad tvariai veikiantis verslas turi įsilieti į bendruomenę, todėl kiekviename žingsnyje sau keliame aukštus reikalavimus – tiek rūpindamiesi darbuotojų gerove, tiek nuolat investuodami, kad bendrovės veikla būtų tvari, saugi ir draugiška aplinkai. Šio konkurso didžiausia vertė ta, jog jis leidžia bendrovei prisidėti prie tokių socialinių projektų, kuriuos pati bendruomenė įvardina kaip labai reikalingus“, – teigia „IKEA Industry Lietuva“ generalinė direktorė Inga Urbonavičiūtė.

Nuo 2012 m. „IKEA Industry Lietuva“ finansavo eilę įvairių projektų, kurie buvo sėkmingai įgyvendinti Kazlų Rūdoje. Praėjusiais metais konkursą laimėjo į skirtingas amžiaus grupes orientuoti projektai, kurių teikėjai įtikino, jog nepaisant jų orientacijos į ilgalaikę vertę, jų įgyvendinimas suteiks galimybę per itin trumpą laiką sukurti didžiausią pozityvų pokytį ir jį pajus didelė dalis Kazlų Rūdos gyventojų.

Visi norintys dalyvauti konkurse ir turintys idėjų, savo paraiškas ir kitus reikalingus dokumentus gali teikti iki š. m. rugsėjo 28 el. paštu  info.ikeaindustry.lt@ikea.com. O paraiškos formą ir daugiau informacijos apie konkursą galima rasti adresu https://bit.ly/2tTWL2U.

Apie „IKEA Industry“ ir „IKEA Industry Lietuva“

„IKEA Industry“ turi 40 gamybos padalinių dešimtyje pasaulio šalių, kuriuose dirba apie 19 tūkst. darbuotojų. Kasmet „IKEA Industry“ gamyklose IKEA klientams pagaminama daugiau kaip 100 mln. baldų.

„IKEA Industry Lietuva“ medžio drožlių plokščių ir baldų gamyklose, įsikūrusiose Kazlų Rūdoje, dirba daugiau kaip 700 darbuotojų. 2016 m. buvo pagaminta 1,2 mln. paruoštų rinkimui baldų ir 545 tūkst. kub. medžio drožlių plokščių.

„IKEA Industry Lietuva“ yra vienas didžiausių darbdavių Kazlų Rūdoje, taip pat vienas didžiausių medienos pirkėjų Lietuvoje.

„IKEA Industry“ Lietuvoje ir Kazlų Rūdoje veikia nuo 2008 metų.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.