Vasarą „Šilo“ futbolininkai pradėjo iškovodami įspūdingą pergalę

0
112

LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse ir toliau pergales skina Sauliaus Vikerto treniruojama Kazlų Rūdos „Šilo“ komanda. Šeštadienio tvankią popietę Suvalkijos miestelio futbolo gvardija rezultatu net 7:1 (2:0) sutriuškino vienus iš šios lygos lyderių, labai patyrusią Vilniaus „Panerio“ vienuolikę.

Ko gero ir didžiausi „Šilo“ gerbėjai – optimistai tokio rungtynių scenarijaus nesitikėjo. Juolab, kad kaip ir Kazlų Rūdos taip ir svečių komanda iki tarpusavio akistatos buvo iškovojusi keturias pergales iš tiek pat galimų. Šiame mače po du tikslius smūgius į varžovų vartus pasiuntė Gytis Urba ir Evaldas Grigaitis. Įvarčio skoniu taip pat mėgavosi Ignas Raštutis, Audrius Brokas ir Robertas Barzdukas.

Problemos varžovams prasidėjo jau pirmomis rungtynių minutėmis, kai po E.Grigaičio reido dešiniame krašte ir jo siunčiamo kamuolio tolimojo vartų virpsto link, jį „uždarė“ prie pat vartų buvęs Ignas Raštutis, išvedęs „Šilo“ komandą į priekį 1:0. Tai buvo 3-oji rungtynių minutė. Po įmušto įvarčio aikštės šeimininkų atakos iškart suintensyvėjo. 10-ąją minutę gana pavojingai iš baudos aikštės prieigų smūgiavo G.Kazelis. Kamuolys skriejo pro pat kairį vartų virpstą. Jau sekančios atakos metu vilniečių vartams grasino Evaldas Grigaitis. Jo smūgiuotas kamuolys ne be varžovo pagalbos nuo vartų virpsto skriejo už galinės linijos. Į šią Kazlų Rūdos komandos atakų bangą „Panerys“ atsakė 14-ąją minutę, kuomet varžovai rezultatą galėjo ir išlyginti. Puikų perdavimą iš komandos kolegos į baudos aikštę gavo T.Bielickas, kuris priartėjęs prie vartų siuntė kamuolį kairio jų kampo link, tačiau puikią reakciją pademonstravęs Giedrius Zenkevičius kamuolį atrėmė. Savo ruožtu dar viena atakų banga nuvilnijo į Vilniaus komandos pusę, kuomet svečiams teko daugiau dėmesio skirti gynybai. 22-ąją minutę, po A.Broko reido varžovų aikštės krašte ir perdavimo į baudos aikštę, gana iš patogios padėties smūgiavo Giedrius Kazelis, tačiau vartininkas kamuolį atrėmė. 36-ąją „Panerio“ kairėje baudos aikštės zonoje tarp kelių futbolininkų puikią sienelę sužaidė E.Grigaitis su I.Raštučiu. Po šio epizodo E.Grigaitis kamuolį siuntė arčiau vartų ir tik paskutinę akimirką varžovai apsigynė. Vos po poros minučių beveik visa Vilniaus komanda susibūrė į baudos aikštelę. Nuo 16 m atžymos baudos smūgį atliko Audrius Brokas. Jo smūgiuotas kamuolys pralėkė pro vartų virpstą. „Šilo“ futbolininkai savo pasiekė pirmo kėlinio pabaigoje, kuomet dešiniame baudos aikštės krašte su kamuoliu buvo pargriautas E.Grigaitis ir skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo Gytis Urba, padidindamas „Šilo“ persvarą iki 2:0.

„Panerio“ komandos triuškinimas prasidėjo jau antrojo kėlinio pradžioje. 46-ąją minutę kone per visą aikštę skriejant kamuoliui, varžovus aplenkė Audrius Brokas, kuris priartėjo prie vartų ir pasiuntė kamuolį į jų tinklą – 3:0. Vos po trijų minučių vėl suskambėjo „Panerio“ vartų tinklas. Po A.Broko siųsto kamuolio į baudos aikštės vidurį, čia pat atsidūrė E.Grigaitis, pasiuntęs kamuolį į vartų kamputį – 4:0. Įsibėgėjusią „Šilo“ komandą kiek pristabdė 64-ąją minutę Vilniaus futbolininkų pelnytas įvartis. Po trumpo perdavimo, Kazlų Rūdos komandos baudos aikštėje lankęsis Gajus Kulbis pasiuntė kamuolį į G.Zenkevičiaus ginamų vartų tinklą – 4:1. Praleistas įvartis gana greitai buvo pamirštas. 70-ąją minutę su kamuoliu varžovų baudos aikštės prieigose kiek užsibuvo Audrius Račkus, kuris atliko trumpą perdavimą Robertui Barzdukui ir pastarasis futbolininkas įrodė, kad šio perdavimo tikrai buvo vertas. Šis „Šilo“ futbolininkas nuo 16 m atžymos pasiuntė kamuolį į dešinį „Panerio“ vartų kampą, sugrąžindamas aikštės šeimininkams turėtą persvarą – 5:1. Ir tai buvo ne viskas. 82-ąją minutę Osvaldas Šarauskas pademonstravo, ką sugeba aikštėje. Jis suklaidino varžovą dešinėje baudos aikštės zonoje ir atliko neblogą smūgį. Kamuolys prasprūdo pro vilnietį ir atsidūrė prie pat E.Grigaičio,. „Šilo“ atakų lyderis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 6:1. Neblogą galimybę įvarčiui 79-ąją minutę turėjo Šarūnas Krinickis, kuomet nesaugomas futbolininkas atsidūrė vienas prieš vartus, tačiau jo smūgiuotas galva kamuolys skriejo pro pat dešinį „Panerio“ vartų virpstą. Dar vieną vinį „Šilo“ futbolininkai vis vien įkalė. 88-ąją minutę vėl Vilniaus komandos baudos aikštėje lankęsis su kamuoliu Evaldas Grigaitis „uždirbo“. 11 m baudinį. Ir vėl jokių šansų vilniečių komandos vartininkui nepaliko Gytis Urba. Po jo tikslaus smūgio rezultatas tapo net 7:1. Kazlų Rūdos „Šilo“ komanda į turnyrinę lentelę brūkštelėjo dar vieną tritaškį, ir toliau mėgausi „vaizdais iš Everesto viršūnės…“

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Gytis Urba, Audrius Račkus, Egidijus Bindokas, Ignas Raštutis (74‘ Lukas Vaitukaitis), Audrius Brokas (62‘ Robertas Barzdukas), Giedrius Kazelis (60‘ Osvaldas Šarauskas), Evaldas Grigaitis, Karolis Raškauskas (46‘ Šarūnas Krinickis), Andrius Lukšys (70‘ Edvinas Chmieliauskas), Tadas Kvietkauskas.