„Šilo“ futbolininkai dvikovoje su „Viltimi“ pasidalino po tašką

0
126

Šešių pergalių serija LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse nutrūko Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams. S.Vikerto treniruojama komanda namuose be įvarčių baigė rungtynes su Vilniaus „Vilties“ vienuolike ir su sostinės ekipa teko pasidalinti po tašką. Deja, šiose rungtynėse „Šilo“ komandai padėti negalėjo rezultatyviausias komandos futbolininkas Evaldas Grigaitis.

Rungtynės atakų ir pavojingų progų gausa nepasižymėjo. Dvikovos pradžioje vilniečiai atsitraukė į savo aikštės pusę ir pasirinko daugiau kontroatakų taktiką. Nieko keisto, kad per pirmas dešimt minučių daugiau varžovų aikštės pusėje ir lankėsi „Šilo“ futbolininkai. Per šią atkarpą aikštės šeimininkai buvo sukūrę pora standartinių situacijų, baudos smūgių, atliekamų kairiame varžovų aikštės krašte, tačiau didesnio pavojaus vilniečių vartams nesukėlė. Per tas pačias dešimt minučių aikštės šeimininkai buvo surengę ir pora aštresnių atakų, tačiau baigiamosiose jų fazėse užfiksuotos nuošalės. „Vilties“ futbolininkai prie „Šilo“ vartų labiau matomi buvo 12-ąją ir 15-ąją minutėmis. Svečiams buvo pavykę suregzti pora išpuolių, tačiau iš dešinės baudos aikštės zonos smūgiuoti kamuoliai skriejo ne į vartų plotą ir didesnės grėsmės G.Zenkevičiaus ginamiems vartams nebuvo. „Šilo“ vartininkui padirbėti teko 25-ąją minutę, kai įbėgęs į baudos aikštę ir kamuolį gavęs T.Chomičius smūgiavo gana iš aštroko kampo. Kazlų Rūdos komandos vartininkas kamuolį nukreipė už galinės linijos. Antroje kėlinio pusėje kiek padaugėjo kampinių prie svečių komandos vartų, tačiau šios standartinės situacijos paversti bent jau pavojingu epizodu aikštės šeimininkams nepavyko. Sudėti visus taškus ant „i“ komandos atidėjo antram kėliniui.

Antrojo kėlinio pradžioje nulinė lygiava ir toliau tęsėsi. Pirmi aštresnį epizodą sukūrė „Šilo“ futbolininkai. 50-ąją minutę, po A.Broko trumpo perdavimo, vos atsidūręs „Vilties“ baudos aikštės kairėje zonoje smūgiuoti pamėgino G.Kazelis, tačiau kamuolys skriedamas „nusisuko“ nuo vartų. Netrukus gana aštriu smūgiu į „Šilo“ komandos vartus atsakė svečių futbolininkai. Kamuolys po rikošeto skriejo į Kazlų Rūdos komandos vartus, tačiau kelią jam pastojo kamuolį sugaudamas G.Zenkevičius. Įtampa rungtynėse vis labiau kaito, jose neišvengta vyriškų pasistumdymų, o tuo pačiu ir kortelių. Sužaidus pusę antro kėlinio, tokio žaidimo auka tapo V.Pajarskas, kuris buvo pašalintas iš aikštės už antrą geltoną kortelę ir sostinės futbolininkai toliau rungtynes tęsė dešimtyje. Kaip parodė rungtynių visuma, šia situacija „Šilo“ futbolininkams pasinaudoti nepavyko. „Vilties“ futbolininkai atsitraukė vėl daugiau į gynybą ir žūtbūt stengėsi išsaugoti esamą rezultatą. Per kiek daugiau nei dvidešimt likusių minučių Kazlų Rūdos komanda sukurpė pora aštresnių epizodų, bet pasiekti įvarčio niekaip nepavyko. 77-ąją mintę, po keliamo kampinio prie „Vilties“ vartų, A.Broko baudos aikštėn siųstą kamuolį gana galingai galva smūgiavo G.Urba, tačiau kamuolys skriejo tiesiai vartininkui į rankas. Na, o 80-ąją minutę varžovų aikštės pusėje kamuolį perėmė A.Brokas. Įsiveržęs į baudos aikštelę, lydimas dviejų vilniečių, „Šilo“ futbolininkas pamėgino smūgiuoti, tačiau Vilniaus vartus sergėjęs A.Juzkiv smūgiuotą kamuolį atrėmė ir trijų taškų vertės klausimo išspręsti vienu įvarčiu aikštės šeimininkams nepavyko. Per likusį laiką vilniečiai sugebėjo apsiginti ir aikštės teisėjas fiksavo nulines lygiąsias.

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Gytis Urba, Audrius Račkus, Egidijus Bindokas, Ignas Raštutis, Robertas Barzdukas, Audrius Brokas, Giedrius Kazelis (78‘ Dominykas Skrinska), Karolis Raškauskas (57‘ Edvinas Chmieliauskas), Andrius Lukšys (58‘ Šarūnas Krinickis), Tadas Kvietkauskas.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.