Rengiamas respublikinis šaškių turnyras Lietuvos Valstybės dienai paminėti

1
183

Turnyras vyks  Kazlų Rūdos savivaldybės sporto  centre (Daukanto g. 18, Kazlų Rūda),   2018 m. liepos mėn.  6 dieną.

Varžybas organizuoja ir vykdo Kazlų Rūdos sporto centras. Dalyvių registracija liepos 6 d. 10.00 – 10.20 val. Varžybų pradžia 10.30 val. Paraiškos priimamos iki  2018 m. liepos 4 dienos el. pašto adresu  kvinta758@gmail.com  bei telefonu 8 656 20368.

Varžybų dalyviai:  turnyre kviečiami dalyvauti vaikai, moterys ir vyrai iš visos Lietuvos bei visų Kazlų Rūdos seniūnijų.

Reglamentas:  turnyras vykdomas šveicariška sistema pagal FMJD rusiškų šaškių taisykles. Laiko kontrolė po 15 min. kiekvienam žaidėjui iki partijos pabaigos.

Nugalėtojų  nustatymas: nugalėtojus, prizininkus ir dalyvių vietas nustato kompiuterinė teisėjavimo programa ir  turnyro  teisėjai.

Dalyvių apdovanojimas: apdovanojami bus nugalėtojai tarp moterų ir vyrų, tarp Kazlų Rūdiečių moterų ir vyrų ir tarp vaikų iki 10 metų ir iki 14 metų. Prizininkai apdovanojami diplomais ir medaliais, o nugalėtojai dar ir taurėmis. Atminimo prizus gaus jauniausias ir vyriausias turnyro dalyvis. Organizacijos ar asmenys norintys paremti ar skirti papildomus prizus dalyviams, apie tai turėtų derinti su Sporto centru ar nurodytu telefonu.

Kilus neaiškumams skambinti  V.Kavaliauskui 8 656 20368.

Organizatoriai pasilieka sau teisę keisti varžybų nuostatus. Šie nuostatai yra oficialus kvietimas dalyvauti varžybose.

Organizatorių inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.