Pirmieji budintys globotojai ir socialiniai globėjai

0
620

Džiaugiamės, kad šių metų birželio 7 dieną, VšĮ Kazlų Rūdos socialinės paramos centre įvyko pažymėjimų įteikimo šventė būsimiems globėjams ir įtėviams, kurie baigė mokymus pagal įvadinę globėjų ir įtėvių mokymo ir konsultavimo programą – GIMK.

Mokymus baigė dešimt dalyvių, tarp jų keletas šeimų panoro tapti budinčiais globotojais ir socialiniais globėjais. Tai pirmos šeimos Kazlų Rūdos savivaldybėje panorusios užsiimti šia atsakinga, daug kantrybės reikalaujančia veikla. Mokymų metu dalyviai ruošėsi į savo šeimą priimti vaikus netekusius biologinių tėvų globos, stengėsi suprasti, ką vaikai yra patyrę ir kaip galima jiems padėti, o dabar yra pasiruošę žengti į naują etapą – globoti ir rūpintis vaikais.

Pažymėjimų įteikimo šventėje padėkos žodį būsimiems globėjams tarė VšĮ Kazlų Rūdos socialinės paramos centro direktorė Renata Andriušienė, pažymėjimus įteikti atvyko Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Erika Motiejauskienė ir Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Judita Simonavičienė. Šventės metu būsimus globėjus ir svečius savo dainomis ir šokiais džiugino „Šiltuose namuose“ augantys vaikučiai, grojo etnografinio ansamblio „Užnovietis“ kanklininkės.

Atestuotos socialinės darbuotojos Kristina Masteikienė ir Agnietė Kaminskienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.