„Futbolas vaikystės fiestoje“ Antanave

0
173

Birželio pirmoji, Tarptautinė Vaikų gynimo diena. Antanavo gyvenvietėje prasidėjo džiugiu šurmuliu – vyko pasirengimas šventei, kurią organizuojant jėgas suvienijo Antanavo pagrindinė mokykla, Antanavo bendruomenės pirmininkė Rasa Ašmontienė ir Antanavo kultūros klubas „Dvarkiemis“.

Šventė, kaip jau įprasta Antanave, prasidėjo Šv. Mišiomis už bendruomenės šeimas ir vaikus Antanavo koplyčioje. Po jų Antanavo kultūros namuose vyko koncertas, kuriame dalyvavo  pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai bei Dalios Kerevičienės vadovaujamas senjorių ansamblis. Koncerto vedantieji –  patys tikriausi vaikystės ekspertai – Milana Zakarytė (3 metai) ir Emilis Šuliauskas (4 metai)  visiems suteikė daug džiugių emocijų, o mokytojos Rūtos Grikietienės ir mokinio Roko Želvio (9 kl.) duetas (vadovė Marytė Grybienė),  atlikęs dainą mamai, ne vieną jautresnį žiūrovą privertė nubraukti ašarą. Šokiais ir dainomis susirinkusius džiugino pradinių klasių mokiniai, vyresnių klasių mokinės bei ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai (vadovės Marytė Grybienė, Rūta Grikietienė, Aušra Slivinskienė, Edita Radzevičienė).

Pasibaigus koncertui  dienos linksmybės dar nesibaigė. Antanavo parke esančiame sporto ir poilsio aikštyne  šventės dalyvių laukė parengtos TRYS  futbolo aikštės. Aikštės dydžiu ir vartų išmatavimais pritaikytos trims žaidėjų amžiaus grupėms – vyresnių klasių mokiniams ir tėvams, pradinių klasių mokiniams ir patiems mažiausiems – priešmokyklinio, ikimokyklinio amžiaus vaikams. Vienu metu atkakli kova vyko kiekvienoje amžiaus grupėje, o tuo laiku iš oro visus filmavo ir fotografo dronas. Tie, kurie futbolu nesusidomėjo, galėjo fotografuotis  šalia dailės mokytojos Editos Liudvinavičienės parengtų dekoracijų.

Visas futbolui skirtas sporto inventorius (išskyrus didžiuosius vartus) gautas mokytojos Rūtos Grikietienės, tikros futbolo entuziastės ir  „futboliuko viruso nešėjos“ ir padovanotas mokyklos bendruomenei.

Pasibaigus futbolo varžyboms paaiškėjo, kad  „aukso“ medalius laimėjo visi!!!  Juos futbolo varžybų dalyviams dovanojo   Marijampolės futbolo federacijos vykdančioji direktorė Stela Omilevičienė, atvykusi susirinkusius pasveikinti  su Tarptautine Vaikų gynimo diena.  Vos spėjo futbolistai atgauti kvapą, kai į aikštės centrą išėjo Neringa ir Vytautas Kirkliauskai – pora ne vienerius metus garsinanti Lietuvą įvairiose tarptautinėse ir pasaulio žmonų nešimo varžybose. Neringa ir Vytautas – daugkartiniai pasaulio žmonų nešimo čempionai bei įvairių tarptautinių žmonų nešimo varžybų prizininkai. Vytautas Kirkliauskas papasakojo šios sporto rūšies atsiradimo legendą ir dideliam vaikų džiaugsmui surikiavo šventėje buvusias tėvelių poras žmonų nešimo varžyboms. Ir šįkart  laimėjo gera nuotaika, nes pralenkti čempionų nepavyko…

Pasklidus  gardžios sriubos kvapui, šventės dalyvius pakvietėme pasistiprinti. Sriuba vaišino Antanavo kultūros klubo „Dvarkiemis“ pirmininkė Sigita Urbonienė, o netrukus aikštėje pasirodė ir stebuklingi aparatai, gaminantys cukraus vatą ir spragėsius. Paskelbus, kad cukraus vata ir spragėsiai bus dalinami mainais už išvalgytą sriubos lėkštę, sriubos neliko bemat.

Balionai, cukraus vatos debesėliai, spragėsiai, vaikų krykštavimas, laimingi tėvų veidai stebint savo atžalas, – viskas susimaišė, susipynė į vieną visumą – LAIMINGĄ VAIKĄ.

Šventė pavyko! Esame dėkingi tiems, kurie buvo nematomi, bet labai svarbūs šios šventės organizavimo dalyviai – tai mūsų rėmėjai.

Už finansinę paramą šventei „Vaikystės fiesta“ dėkojame: UAB „Asmontva“ ir jos direktoriui Valerijui Ašmontui, UAB „Sarvyda“,direktorius Šarūnas Paliokas, UAB „Laurisa“, direktorius Rimas Pudinskas.

Dėkojame garso operatoriui Tomui Milkeraičiui už itin kokybišką koncerto įgarsinimą, Antanavo seniūnui Artūrui Urbonui ir Antanavo kultūros namų vedėjui Romui Liutkui už techninę pagalbą  bei pagalbą renginio metu.

Tikimės, jog „Vaikystės fiesta“ taps tradicine švente Antanavo bendruomenės vaikams.

Straipsnį parengė mokytoja Edita Radzevičienė

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.