„Šilo“ futbolininkai pranoko „Baltijos Futbolo Akademijos“ komandą

0
66

Antra pergale LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse nudžiugino Sauliaus Vikerto treniruojama Kazlų Rūdos „Šilo“ komanda. Vėlų antradienio vakarą Suvalkijos miestelio futbolo kariauna jokių vilčių nepaliko sostinės „Baltijos Futbolo Akademijos“ vienuolikei, kurią įveikė sausu rezultatu 4:0 (1:0). Kazlų Rūdos komandoje pasižymėjo visa eilė futbolininkų. Po įvartį mušė E.Grigaitis, A.Brokas, A.Lukšys, G.Kazelis. Ši iškovota pergalė „Šilo“ komandą „užkėlė“ bent laikinai į pirmą turnyrinės lentelės poziciją.

Jau pačiomis pirmomis dvikovos minutėmis „Šilo“ futbolininkai prie aikštės šeimininkų vartų surengė apgultį. 3-ąją minutę, po keliamo kampinio prie vilniečių vartų, A.Račkaus galva smūgiuotas kamuolys sudrebino vilniečių vartų skersinį. Čia pat „Baltijos Futbolo Akademijos“ futbolininkai buvo spaudžiami prie savų vartų ir toliau. Varžovams teko rikiuoti gynybines užtvaras „Šilo“ futbolininkams keliant dar keletą kampinių. Vilniaus komandai apsiginti pavyko. Netrukus Kazlų Rūdos žaidybinė persvara davė savų rezultatų. 10-ąją minutę aikštės viduryje kamuolį perėmė I.Raštutis, kuris atliko perdavimą E.Grigaičiui ir „Šilo“ puolėjas, priartėjęs prie Vilniaus komandos vartų, pasiuntė kamuolį į jų tinklą – 1:0. „Šilo“ atakos ir toliau nerimo. Poros aštrių epizodų epicentre atsidūrė I.Raštutis. Tiesa, pasižymėti jaunam Kazlų Rūdos komandos futbolininkui nepavyko. Jo pora smūgiuotų kamuolių prašvilpė pro pat kairį Vilniaus komandos virpstą. Aikštės šeimininkų išpuoliai buvo reti. Pavojingiausias epizodas iš „Baltijos Futbolo Akademijos“ pusės buvo užfiksuotas 29-ąją rungtynių minutę. Sostinės futbolininkų greitos atakos metu, po skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, galva jis siunčiamas buvo į vartų kamputį, tačiau G.Zenkevičius smūgiuotą kamuolį atrėmė ir varžovams viltis išlyginti rezultatą išsisklaidė kaip dūmas. Tuo tarpu aikštės šeimininkai 32-ąją minutę baudos aikštės prieigose sulaukė A.Broko vizito. „Šilo“ futbolininko smūgiuotas kamuolys zvimbė pro pat vilniečių vartų virpstą.

„Šilo“ komandos pranašumas dar labiau ryškėti pradėjo antrame kėlinyje. 47-ąją minutę grubia varžovų klaida perduodant vartininkui kamuolį pasinaudojo A.Brokas, kuris jį perėmė, pasiuntė į tuščius vartus ir padvigubino „Šilo“ persvarą – 2:0. Kazlų Rūdos komandos dominavimas dar labiau suintensyvėjo. 51-ąją minutę tikslumo smūgiuojant į Vilniaus komandos vartus pritrūko I.Raštučiui. Sekančioje atakoje „uždaryti“ kamuolio būnant vos kelių metrų nuo vartų atstumu nepavyko G.Kazeliui. Netrukus atėjo eilė ir įvarčiams. Sostinės futbolo komandos vartininkas kamuolį iš savų vartų tinklo buvo priverstas traukti 63-ąją minutę, kuomet po A.Broko perdavimo, kamuolį iš kairio krašto į dešinį vartų kampą pasiuntė A.Lukšys – 3:0. Na, o paskutinį tašką dvikovoje padėjo G.Kazelis. 71-ąją minutę, vėl po A.Broko skersuoto kamuolio, minėtas „Šilo“ futbolininkas tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į D.Davidavičiaus ginamus vartus – 4:0. Paskutinėmis rungtynių sekundėmis aikštės šeimininkai turėjo gana neblogą galimybę pelnyti paguodos įvartį, kuomet galingai smūgiavo iš baudos aikštės prieigų vienas iš sostinės komandos futbolininkų, tačiau puikiai tame epizode pasirodė G.Zenkevičius, kuris lietė kamuolį pirštų galiukais ir kamuolys atšoko nuo vartų virpsto. Čia pat nuaidėjo aikštės teisėjo švilpuko garsas, fiksavęs „Šilo“ komandos pergalę.

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo:  Giedrius Zenkevičius, Gytis Urba, Audrius Račkus, Egidijus Bindokas (75‘ Dominykas Skrinska), Ignas Raštutis, Audrius Brokas (80‘ Lukas Vaitukaitis), Giedrius Kazelis (77‘ Osvaldas Šarauskas), Evaldas Grigaitis, Karolis Raškauskas (46‘ Robertas Barzdukas), Andrius Lukšys, Tadas Kvietkauskas (70‘ Edvinas Chmieliauskas).