Rimvydo Žigaičio menų mokyklos šiokiadieniai

0
220

Baigiasi 2017–2018 mokslo metai. Oficiali ataskaita jau patvirtinta Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos, belieka pateikti ataskaitą ir visuomenei.

Mūsų mokykloje mokosi 167 mokiniai iš visos Kazlų Rūdos savivaldybės.

Šiais mokslo metais mokiniai ir mokytojai itin sėkmingai dalyvavo įvairiuose festivaliuose, konkursuose, projektuose ir renginiuose. Respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose  laimėta ne viena prizinė vieta.

Apia tai – GEGUŽĖS 25 d., penktadienį, 16.30 val. bibliotekos salėje – ATASKAITINIAME MOKYKLOS KONCERTE. Šiame renginyje dalyvaus visi 2017–2018 mokslo metų laureatai  – talentingasis Titas Chmieliauskas, charizmatiškieji Tadas Ruzveltas ir Aistis Pučinskas bei visi kiti, kurie nepaliks abejingo nė vieno salėje sėdinčio klausytojo. Taip pat galėsite pasigrožėti dailės absolventų darbais.

Bet prieš tai:

GEGUŽĖS 15 d., antradienį, 16 val. Kazlų Rūdos viešosios bibliotekos organizuojamame renginyje – Kazlų Rūdos garbės piliečio, kunigo Igno Plioraičio tapybos ir piešinių parodos atidaryme koncertuos respublikinio sakralinės muzikos konkurso „Giesmių giesmelė“ laureatės ir „Dainų dainelės“ TV etapo dalyvės merginų tercetas – Ieva Gimževskytė, Adriana Ramonaitė ir Ugnė Pečiulaitytė (vadovė – vyr.mokytoja Salomėja Vitukynienė). Šias merginas taip pat matysite per LRT kultūros kanalą GEGUŽĖS 20 d., sekmadienį, 15.45 „Dainų dainelės“ koncerte.

Gegužės 18 d., penktadienį, mokiniai, besimokantys pagal profesinės linkmės modulį išvyksta į Marijampolę, į Lietuvos šiaurės regiono talentingiausiųjų jaumųjų muzikantų festivalį, kurį globoja Nacionalinis gabių menui vaikų centras.

Gegužės 26 d., šeštadienį, folkloro ansamblio „Sūduoniukai“ kanklininkai specialiu Lietuvos nacionalinio kultūros centro kvietimu išvyksta į Vilnių, į ilgametes tradicijas turintį tarptautinį folkloro muzikos festivalį „Skamba skamba kankliai“.

BIRŽELIO 1 d., penktadienį, 11 val. planuojamas susitikimas-koncertas su buvusia mūsų mokyklos mokine, dabar Jazepo Madino muzikos mokyklos Rygoje vokalo studente ESTELA ALEKNAVIČIŪTE, kuri pristatys savo mokyklą. Ypač laukiami vaikai ir jaunimas, kurie ruošiasi muziko profesijai.

Dar laukia absolventų išleistuvės, naujokų priėmimas, apsilankymai darželyje bei mokyklose… Darbai, darbučiai… Tik spėk suktis. Nelengvi, bet malonūs ir vaikams, ir mokytojams, ir tėveliams, ir bet kokiam atėjusiam svečiui.

Primename, kad prašymai 2017–2018 mokslo metams priimami iki gegužės 31 dienos  mokyklos raštinėje (Vytauto g. 26, Kazlų Rūda) 9:00 – 18:30 val., telefonas pasiteiravimui: 95436.  Konsultacijos būsimiems dailės ir muzikos skyrių pirmokams vyks gegužės 29 ir 30 dienomis nuo 14:00 val. iki 18:00 val. Stojamieji egzaminai vyks gegužės 31 d.  16:00 val. – I grupė  17:30 val. – II grupė.

 

Daugiau informacijos apie mus:

socialiniame tinkle Facebook (Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykla),

internetinėje svetainėje www.krmm.lt

 

Menų mokyklos informacija


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.