Nuostabi laimėta kelionė į Vilnių

0
111

Dalyvauti konkursuose ir projektuose tikrai naudinga! Žinote, kodėl? …Todėl, kad jei dalyvauji, visada kažką gauni. Ir tai neturi būti vien materialinė nauda. Tai gali būti labai linksmai praleistas laikas su draugais ar šiaip pažįstamais. Na, o jei labai pasiseka, tai gauni ir prizų.

Grupelė 8a klasės mokinių, paskatinta rusų kalbos mokytojos Rasos Mocevičiūtės, nutarė dalyvauti projekte „Jungiam Lietuvą“. Tereikėjo sukurti 60 sekundžių trumpametražį filmuką apie savo kraštą. Pasisėmę nemažai idėjų sukūrėme nuostabų filmuką. Atrodo, kad jis labai patiko ir kitiems žmonėms, nes iš daugelio internautų gavome daugybę „patiktukų!..“ Mes tapome viena iš tų grupių, kurios laimėjo ekskursiją į Valdovų Rūmus.

Tad gegužės 16 dieną ir išsiruošėme į Vilnių. Valdovų rūmuose mes pamatėme nemažai mūsų tautos išsaugoto paveldo, sužinojome įdomių faktų apie Lietuvos praeitį. Pavyzdžiui, kad krosnims lietuviai naudojo herbu puoštą koklį. Pagal edukacinę programą gavome užduočių, pagal kurias reikėjo atsakyti į klausimus su užuominomis…..O įdomiausia, kad žaidimuose pagal šią programą galima dar sulaukti prizų. Iš apžvalgos aikštelės vėliau pamatėme nuostabų Vilniaus senamiestį.

Po Valdovų rūmų ekskursijos ėjome į „Grey“ restoraną. Jame labai skaniai pavalgėme. Po pietų vieni ėjo pasivaikščioti po senamiestį, kiti į Bernardinų sodą, buvo norinčių aplankyti kt. muziejus!..Lydinčios  mokytojos nuvyko į Signatarų namus pasižiūrėti ten eksponuojamo Nepriklausomybės akto. o dar kiti ėjo į muziejus.

Po visų kelionių važiavome namo pilni geriausių įspūdžių.

Dėkojame projekto „Jungiam Lietuvą“ organizatoriams už suteiktą galimybę įdomiai ir kultūringai praleisti laiką sostinėje.

Projekto dalyviai

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.