Kazlų Rūdos pareigūnų dėmesys specialiosios olimpiados dalyviams

0
117

Gegužės 9 d. Kazlų Rūdoje įvyko Lietuvos specialiosios olimpiados lengvosios atletikos varžybos. Į jas atvyko beveik 200 atletų iš įvairių Lietuvos specialiųjų mokyklų.

Marijampolės apskrities VPK Kazlų Rūdos policijos komisariatas kartu su Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla jau ketvirti metai prisideda prie šio renginio organizavimo ir saugumo, bei dalyvauja Specialiosios olimpiados lengvosios atletikos čempionato atidaryme – olimpinio deglo nešime, kurio tikslas išreikšti palaikymą negalią turintiems žmonėms. 

Specialusis olimpinis judėjimas vykdomas visame pasaulyje ir šiais metais mini jau 50-ies metų jubiliejų. O šie metai mums ypatingi, nes neseniai nuskambėjo Lietuvos 100-metis, bei 5 metai, kai prie renginio organizavimo prisideda ir policijos pareigūnai, 2013 metais Policijos departamentui ir Lietuvos specialiosios olimpiados komitetui pasirašius bendradarbiavimo sutartį.

Renginį organizavo bendruomenės pareigūnė Akvilė Krunglevičienė, jai padėjo ir aktyviai dalyvavo Kazlų Rūdos PK pareigūnai Viktorija Siaurusevičiūtė, Ingrida Mažrimienė, Vytautas Jablonskas ir policijos rėmėjas Mindaugas. Marijampolės apskr. VPK Kriminalistinių tyrimų skyriaus specialistas Tautvydas Kavaliauskas pademonstravusiems renginio dalyviams naujausią policijos techniką ir kriminalistines galimybes, o kolegos iš Jurbarko r. PK – Dainius Tamošaitis ir jo ištikimas pagalbininkas Otas parodė keturkojų pareigūnų galimybes sulaikant nusikaltėlius.

Graži ir drauginga buvo šventė!

Marijampolės apskrities VPK inf.

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.