E.Grigaičio hetrikas ir dar trys „Šilo“ taškai LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse

0
37

Trečią pergalę iš eilės LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybėse iškovojo Sauliaus Vikerto treniruojama Kazlų Rūdos „Šilo“ kariauna. Antradienio vėlų vakarą Fanų stadione Vilniuje vykusiose rungtynėse Suvalkijos miestelio futbolininkai „ant menčių paguldė“ aikštės šeimininkę, „Teros“ vienuolikę ir tokiu būdu išplėtė sezono starte pergalių seriją iki trijų. Varžovai buvo įveikti rezultatu 4:1 (2:1). Hetriku šiame mače pasižymėjo Evaldas Grigaitis, įvartį į Vilniaus komandos vartus mušė ir Gytis Urba. Po šios pergalės „Šilas“ ir toliau išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje.

Vilniaus komandos vartų apgultis prasidėjo jau pirmomis dvikovos minutėmis. 5-ąją minutę, „Šilo“ futbolininkams lankantis varžovų baudos aikštėje, nebloga galimybė smūgiuoti pasitaikė G.Kazeliui, tačiau ne itin stipriai smūgiuotas kamuolys atšoko nuo vartuose buvusio varžovo. Čia pat smūgiuoti į kamuolį mėgino I.Raštutis, kamuolys vėl atšoko nuo „Teros“ žaidėjo ir galiausiai galingai smūgiavo T.Kvietkauskas, tačiau kamuolys švilpė virš vartų. Po tokios įžangos aikštės šeimininkams ramybės nebuvo. 7-ąją minutę prie „Teros“ vartų buvo keliamas kampinis. Audriaus Broko į baudos aikštę siunčiamą kamuolį galva tiksliai į vartus pasiuntė Gytis Urba ir „Šilas“ išsiveržė į priekį – 1:0. Dar vieną kirtį vilniečiai patyrė vos po poros minučių. Tuomet Kazlų Rūdos komandos atakos smaigalyje po A.Broko perdavimo su kamuoliu atsidūrė Evaldas Grigaitis, kuris įsiveržė į baudos aikštę ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 2:0. „Šilo“ tornadas nenutrūko. 12-ąją minutę vėl baudos aikštėje su kamuoliu varžovus maudė „Šilo“ atakų lyderis. Pro besiginantį „Teros“ futbolininką smūgiuotą kamuolį ne be vargo Vilniaus ekipos vartininkas atrėmė. Pirmasis Vilniaus komandos vizitas prie Kazlų Rūdos komandos vartų buvo užfiksuotas 18-ąją minutę. Laimės varžovai pamėgino paieškoti iš toli. G.Zenkevičius smūgiuotą kamuolį nukreipė už galinės linijos, tačiau po keliamo kampinio dar kartą galimybe smūgiuoti iš baudos aikštės prieigų pasinaudojo T.Skinder, kuris pasiuntė kamuolį į vartų kamputį ir aikštės šeimininkai rezultatą sušvelnino – 2:1. Kazlų Rūdos komandos trapi persvara netenkino ir dar iki pirmo kėlinio pabaigos „Šilas“ turėjo pora progų padėtį ištaisyti. 24-ąją minutę atakos smaigalyje su kamuoliu, lydimas varžovo, artėjo Vilniaus vartų link A.Brokas. „Šilo“ saugas pro vartus palikusį L.Rutkauską „persimetė“ kamuolį į kairį kraštą, tačiau paskutinę akimirką atliktas smūgis iš aštraus kampo nebuvo tikslus. Na, o besibaigiant kėliniui vieną akimirką prie pat varžovų vartų ataką užbaigti galėjo atsidūrus net dviems Kazlų Rūdos komandos futbolininkams, tačiau atskriejus kamuoliui į baudos aikštę pirmesnis sekundės šimtosiomis dalimis buvo „Teros“ vartininkas, kuris kamuolį išmušė.

Antrame kėlinyje „Šilo“ dominavimas atakose tęsėsi. Aikštės šeimininkai įsibėgėjusius Kazlų Rūdos futbolininkus stabdė neišvengdami geltonų kortelių, kurių iš viso surinko daugiau nei praleido įvarčių. Taigi, kalbant apie Kazlų Rūdos komandos puolimą, paminėti būtų galima 53-ąją minutę, kai po A.Broko perdavimo I.Raštučiui, pastarasis, priartėjęs su kamuoliu prie „Teros“ vartų, pamėgino pasiųsti kamuolį į tolimą vartų kamputį, tačiau kamuolys prariedėjo pro pat Vilniaus komandos vartų virpstą. Savo ruožtu, netrukus neblogą epizodą turėjo vilniečiai. Galimybė smūgiuoti pasitaikė baudos aikštėje besilankiusiam vienam iš futbolininkų, tačiau puikią reakciją pademonstravo G.Zenkevičius, kuris kamuolį atrėmė. Visas užduotis „Šilo“ futbolininkai išsprendė per paskutines 15 dvikovos minučių. 76-ąją į kairį kraštą iš aikštės gilumos atskriejančio kamuolio šeimininku buvo Evaldas Grigaitis, kuris akimirksniu perkėlė jį per vartus palikusį Luką Rutkauską ir sugrąžino „Šilui“ dviejų įvarčių persvarą – 3:1. Tai buvo ne pabaiga. 84-ąją minutę, varžovams pažeidus taisykles aikštės viduryje, kamuolį į baudos aikštę E.Grigaičiui siuntė Gytis Urba. „Šilo“ komandos puolėjas progų nešvaistė. E.Grigaitis apsisukdamas su kamuoliu pasiuntė dar vieną tikslų smūgį į Vilniaus komandos vartų tinklą, įtvirtindamas Kazlų Rūdos „Šilo“ pergalę rezultatu 4:1.

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Gytis Urba, Audrius Račkus, Egidijus Bindokas (85‘ Edvinas Chmieliauskas), Ignas Raštutis (75‘ Robertas Barzdukas), Audrius Brokas (86‘ Dominykas Skrinska), Giedrius Kazelis (68‘ Šarūnas Krinickis), Evaldas Grigaitis, Karolis Raškauskas (82‘ Osvaldas Šarauskas), Andrius Lukšys, Tadas Kvietkauskas.