Kviečiame į renginį, skirtą Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojams!

0
323

Gegužės 12 d. (šeštadienį) kulminaciją pasieks VšĮ „Socialinio veiksmo“ organizuojami ir Erasmus + finansuojami jaunimo mainai „Healthy Body – Healthy Mind“, vyksiantys gegužės 6-12 d. 42 dalyviai iš 6 šalių: Lietuvos, Ukrainos, Italijos, Kroatijos, Gruzijos ir Moldovos atvyksta į Katinų kaimą kartu praleisti visos savaitės, dalintis patirtimi, mokytis iš projekto bendražygių bei išbandyti naujų metodų, kaip galima sveikai gyventi, rūpinantis ir kūnu, ir siela.

Mainų metu dalyviai tarpkultūrinėje aplinkoje organizuos ir išbandys įvairiausias veiklas, susijusias su sveika gyvensena ir kitų kultūrų pažinimu, žygiuos į Kardokus susipažinti su vietine bendruomene bei, bendradarbiaujant su Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų pagrindine mokykla, suorganizuos jaunimo mainų kulminacinį renginį vietinei bendruomenei Jankuose.

Renginyje galima bus išgirsti apie Erasmus + teikiamas galimybes, sveiką gyvenseną, susipažinti su dalyviais iš svečių šalių, įsitraukti į organizuojamas menines veiklas bei praktikuoti anglų kalbos įgūdžius. Dalyviai tikisi daugiau sužinoti apie Lietuvos kultūrą, tradicijas, istoriją bei noriai dalinsis pastebėjimais apie savo šalis. Jei norite išvysti, ką šešios kultūros gali nuveikti per savaitę, atvykite į Jankus gegužės 12 d. – kultūrų magija Jūsų laukia nuo 14 – 18 val.

VšĮ „Socialinis veiksmas“ inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.