Kazlų Rūdos pradinės mokyklos trečiokų mintys apie miestą

0
405

Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje vyko popietė ,,Kazlų Rūda – mažas Lietuvos kampelis“. Popietėje dalyvavo trečių klasių mokytojos ir mes – trečiokai. Kalbėjome apie Kazlų Rūdos  praeitį, žymius žmones, įsimintinas vietas. Džiaugiamės gražėjančiu  miesteliu ir dalijamės mintimis.

 

Traukinys

Čiuku čiuku tū tū tū!

Aš užmigti negaliu,

Nes mažasis traukinukas

Dar nuo vakar ratais sukas.

Ir negana to, mielieji,

Dar prisideda didieji.

Nežinau aš, ką daryti?

Reikia viską sutvarkyti.

Dieną naktį aš girdžiu –

Čiuku čiuku tū tū tū!

Milda Pečkytė, 3c klasė

 

Man gera gyventi Kazlų Rūdoje, nes čia mano gimtinė, čia gyvena mano tėvai, seneliai, draugai. Čia tariau pirmąjį žodį, žengiau pirmąjį žingsnį. Šis mano mylimas miestas ypatingas savo grožiu, nes jis įsikūręs miškų apsuptyje. Žiemą mes čiužinėjame nuo kalniukų su rogutėmis, išaušus pavasariui, klausomės paukštelių čiulbėjimo, o atėjus auksiniam rudeniui, džiaugiamės besivoliodami auksiniuose lapuose.

Jogailė Banionytė, 3c klasė

 

Man patinka gyventi Kazlų Rūdoje, nes čia daug medžių. Miestas apsuptas gražaus miško, kur skraido daug paukščių.  Aš čia gyvenu nuo savo gimimo. Kazlų Rūdoje užaugo ir mano tėtė.

Dovydas Raižys, 3c klasė

 

Man patinka gyventi Kazlų Rūdoje, nes čia gyvena  draugiški, mandagūs bei malonūs žmonės. Jų nedaug,  todėl vieni kitus pažįsta.  Pastaruoju metu miestelis labai išgražėjo.  Linkiu jam įsirengti baseiną.

Gabija Adomavičiūtė, 3c klasė

 

Kazlų Rūdoje galiu vaikščioti gražiame parke, galiu nueiti į miško muziejų, galiu keliauti pažintiniu taku. Visą miestelį supa miškai ir pušynai. Todėl pas mus atvažiuoja daug žmonių grybauti ir uogauti.

Ema Stravinskaitė, 3c klasė

 

Man  gera gyventi Kazlų Rūdoje, nes iš Kazlų Rūdos į Kauną gerai nuveža traukiniai, nes miške yra didelis kalnas, nuo kurio leidžiuos su rogutėmis. Man gera čia gyventi, nes, kai einu į mokyklą, manęs niekas neužpuola, nes mokykloje mane moko geros mokytojos. Auk ir klestėk, Kazlų Rūda!

Mykolas Blusevičius, 3b klasė

 

Koks tu gražus, mūsų miesteli! Linguoja pušys ir eglės. Aplink tik miškai ir paukščiai. Girdi? Raiba gegutė kukuoja. Kažkur margas genys kalena. Žiūrėk ir laibakojė stirna bėga. Kaip ramu ir gražu.

Inesa Stankevičiūtė , 3b klasė

 

Man patinka Kazlų Rūda, nes čia gražu. Mėgstu su šeima pasivaikščioti po parką. Aš noriu, kad mano miestelyje visi būtų draugiški ir nuoširdūs. Iš visos širdies linkiu tokiems būti. Myliu Kazlų Rūdą. Plėskis ir didėk, miesteli!

Lorena Radzevičiūtė, 3b klasė

 

Kazlų Rūda man patinka, nes ją supa dideli ir neprišiukšlinti miškai. Kazlų Rūda man patinka, nes čia vyksta įvairūs renginiai. Labai norėčiau, kad būtų baseinas. Lietuvos šimtmečio proga linkiu Kazlų Rūdai tik gražėti ir tobulėti.

Giedrė Iškauskaitė, 3b klasė

 

Kazlų Rūda, tu pats geriausias miestelis! Čia – miškai patys turtingiausi. Čia – žmonės patys laimingiausi. Čia – patys gražiausi namai. Čia – šauniausia pradinė mokykla. Aš myliu Kazlų Rūdą!

Airidas Valentukonis, 3b klasė

 

Kazlų Rūda

Tai mano gimtas miestas,

Tiek daug akimirkų aš pamačiau gražių.

Kazlų Rūda man reiškia tikrai daug.

Be galo myliu savo gimtą miestą.

Iš širdies visos tikrai tikrai.

Kazlų Rūdoj susiradau pirmus draugus.

Čia nuotykių patyriau aš gražių.

Čia mano tėtis pirmąkart sutiko mamą…

Greta Gruzdytė,  3a klasė

 

Man patinka Kazlų Rūda, nes joje tiek daug keliukų, kuriuos gali tyrinėti, daug miško, kuriame gali vaikščioti. Visų kelių dar nežinau, bet greitai bus atostogos ir bus proga ištyrinėti.

Man labai patinka parkas, žaidimų aikštelės. Labai mėgstu lankytis miesto viešojoje bibliotekoje.

Laurynas Petraitis, 3a klasė

 

Kazlų Rūdoje labai norėčiau didelės aikštės, kurioje būtų smagu praleisti laiką. Tikrai būtų gerai, kad būtų baseinas, pirtis ir atrenovuoti butai. Dar labai norėčiau, kad prie pradinės mokyklos būtų sutvarkytos rampos. Man Kazlų Rūda patinka. Gera mokytis pradinėje mokykloje. Mano mokytoja labai gera ir visos darbuotojos labai geros.

Tomas Mikalauskas, 3a klasė

 

Kazlų Rūda graži. Vaikai čia linksmi. Jei nori būti linksmas, nueik į virvių parką. Jei nori išgirsti kokią istoriją, pabandyk išklausyti ąžuolą. Čia gražūs miškai ir būna gražios, tamsios naktys. Aš myliu savo miestelį.

Urtė Sadauskaitė, 3a klasė

 

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.