Mokomės geriau pažinti Lietuvą

0
205

Jeigu jau mes atėjome į šį pasaulį, tai stenkimės jį kuo geriau pažinti. Pažinimą pradėkime nuo savo tėvynės, Lietuvos, tai taip paprasta ir lengva, nes visa kas mus supa ir yra tėvynė. Gyvendami Lietuvoje bendraujame gimtąja kalba. Mūsų tėvynė nors ir labai nedidelė, tačiau turtinga savo istorija ir praeitimi. Ugdykime ateinančias kartas tėvynės pažinimui, kad Lietuva būtų turtinga ir ateitimi.

Kovo 3 dieną VšĮ Kazlų Rūdos Socialinės paramos centro Vaikų globos namų globotiniai dalyvavo Respublikiniame vaikų ir moksleivių konkurse „Jei prakalbėtų, daug pasakytų“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Globotiniai konkurse teatralizuotai pristatė senovinę drobę ir užėmė garbingą antrąją vietą. Kaip padėką vaikai gavo padėkos raštą ir tautodailininkų sukurtą skrynią.

Džiaugiamės net tik užimta antra vieta, bet ir daugiau sužinoję apie etninės kultūros vertybes bei susipažinę su senosios etnografinės namų apyvokos daiktais, atskleidžiančiais jų prasmę bei reikšmę žmogui.

Direktoriaus pavaduotoja nestacionarioms paslaugoms

Raimonda Matukynienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.