Sūduvos VVG kviečia jungtis į socialinio verslo komandą

0
136

Sūduvos VVG drauge su partneriais iš Danijos ir Baltarusijos vasario 18 d. pateikė projektą Šiaurės šalių ministrų tarybai. Šio projekto tikslas – sukurti socialinio verslo partnerystės tinklą, sprendžiant pagyvenusių vienišų žmonių problemas.

Šio projekto metu (kuris bus vykdomas gegužės-gruodžio mėn.) planuojama surengti 3 socialinio verslo mokymus Sūduvos VVG nariams, patirties pasidalijimo išvykas į Daniją ir Baltarusiją bei surengti Kazlų Rūdos savivaldybėje respublikinę konferenciją. Jos metu savo socialinio verslo patirtimi dalinsis projekto partneriai iš Danijos ir Baltarusijos. Projekto metu Danijos partneriai suteiks nuomos sąlygomis dviratį-rikšą, kuriuo bus bandoma spręsti pagyvenusių žmonių vienišumo problemą. Su nekantrumu lauksime projekto įvertinimo. 
Sūduvos VVG strategijoje yra numatytas atskiras finansavimas socialinio verslo iniciatyvoms. Kviečiame vietos verslininkus, vietos bendruomenes ir NVO, besidominančius socialiniu verslu, jungtis į socialinio verslo iniciatyvinę grupę. Šiuo metu Sūduvos VVG rengia ERASMUS+ programai projektą su partneriais iš Danijos, Ispanijos, Suomijos ir Airijos. Tikime, kad įgyta patirtis kitos šalyse duos stimulą socialinio verslo plėtrai Suvalkijos regione.Jeigu domina ši verslo kryptis, kviečiame susisiekti su Sūduvos VVG pirmininke Reda Kneizevičiene (Tel.+37069740662 arba el. paštu redaknei@gmail.com) ir įsijungti į inovatyvaus verslo kūrimo tinklą Sūduvos VVG teritorijoje. 
Džiaugiamės, kad Lietuvos ambasada Danijoje palaiko šią socialinę iniciatyvą ir pasiruošusis padėti, kad ši veikla būtų pradėta vykdyti ir Lietuvoje. Visame pasaulyje jau 38 šalyse ši iniciatyva yra vykdoma.
Šiuo metu LVBOS kartu su partneriu – Lietuvos ambasada Danijoje yra paskelbusi konkursą https://www.lvbos.lt/kvieciame-dalyvauti-sukio-cycling-without-age-vertimo-konkurse/. Kviečiame dalyvauti.

Sūduvos VVG inf.

 

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.