Mylėkim Lietuvą, kurią širdy nešiojam

0
364

Vasario 12 d. Kazlų Rūdos  kultūros centre susirinkusi savivaldybės švietimo įstaigų bendruomenė pradėjo jubiliejinę šimtmečio renginių savaitę.

Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla inicijavo ir organizavo visų Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo įstaigų bendrą šventinį renginį „Mylėkim Lietuvą, kurią širdy nešiojam“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Jubiliejinius 2018 metus Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos bendruomenė pasitiko pakiliai ir džiugiai nusiteikusi: šiemet mokykla pažymi  15 metų jubiliejų ir nuo sausio 1-osios tapo Prano Dovydaičio pagrindine mokykla. Mokyklos bendruomenė labai džiaugiasi ir didžiuojasi suteiktu pasitikėjimu, išskirtine garbe vadintis Lietuvos Vasario 16-osios Nepriklausomybės akto signataro, ministro pirmininko, teisininko, filosofijos mokslų daktaro, profesoriaus, Lietuvos ateitininkų sąjungos vadovo, apie 40 periodinių leidinių redaktoriaus ir leidėjo, XX amžiaus kankinio Prano Dovydaičio vardu.

Vardo suteikimui Kazlų Rūdos pagrindinė mokykla ruošėsi jau daugelį metų: buvo visų svarbių pilietinių – patriotinių renginių mieste dalyviais, organizavo švietimo įstaigų Kovo 11-osios akcijas, Žemės dienos paminėjimus, kitus renginius, užmezgė draugiškus ryšius su plačia Prano Dovydaičio gimine, susirado daug socialinių partnerių, bendru darbu su jais džiaugiasi ir didžiuojasi.

Svarstydama, kaip galėtų ypatingiau paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, ką galėtų padovanoti Lietuvai ir sau, mokyklos bendruomenė suvokė, kad Kazlų Rūdoje per 6 bendrų akcijų metus buvo drauge su kitomis švietimo įstaigomis ir socialiniais partneriais. Todėl buvo nuspręsta, kad ir švęsti turi visi kartu. Pagaliau, pakviesti į bendrą renginį mokyklą įpareigoja suteiktas Prano Dovydaičio vardas. Ir kokia gi dovana gali būti gražesnė, nei iš širdies sudainuota daina ar sušoktas šokis?

Visus šventinio renginio dalyvius pasveikino mokyklos direktorius Audrius Vaivada. Į renginį atvykusių savivaldybės vadovų vardu sveikinimo žodį tarė Kazlų Rūdos savivaldybės Meras Vytautas Kanevičius, garbingos Prano Dovydaičio giminės  atstovas Rimantas Dovydaitis, visų savivaldybės švietimo įstaigų vadovai.

Prisiminimui apie šventinį renginį kiekvienam svečiui buvo įteikta maža dovanėlė, padaryta mokinių rankomis.

Šventėje šoko, dainavo, grojo ar sveikinimo žodį tarė visų Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo įstaigų atstovai bei socialiniai parneriai – Kazlų Rūdos kultūros centro Jaunimo dainavimo studija, Trečiojo amžiaus universiteto ansamblis „TAU“, folkloro ansamblis „Sūduonia“.

Dėkojame visiems dalyvavusiems. Mes visi kartu įteikėme šimtmetį švenčiančiai Lietuvai pačią didžiausią puokštę pačių gražiausių jausmų ir linkėjimų.

Su jubiliejumi visus!

Organizatoriai

 

 

 

 

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.