Vaikų kūrinių paroda „Tu esi stebuklas“

0
101

Kazlų Rūdoje gyvena ir mokosi gausus būrys kūrybingų vaikų. Meniškumą ir kūrybinius eksperimentus moksleiviai atskleidžia neformalaus ugdymo būrelyje „Džiaugsmingo meno laboratorija II“ kurie vyksta antradieniais pradinės mokyklos menų klasėje. Užsiėmimus veda profesionali stiklo menininkė Sandra Atkočiūtė.

Būrelio vaikams vadovė prigalvoja įdomių užduočių, kurių metu moksleiviai kuria įvairiomis medžiagomis: iš stiklo, šilko, polimerinio molio, medžio, veidrodžio, išbando piešimą akrilo dažais, pastelėmis, anglimi, akvarele, tapybą ant vandens. Kiekvienas būrelio užsiėmimas turi savo temą ir suteikia galimybę mažiesiems menininkams tapti naujų kompozicijų ir medžiagiškų derinių atradėjais. Vaikams svarbus ne tik kūrybos procesas, bet ir tarpusavio bendravimas, žaidimai būrelio pertraukos metu ir džiuginantis šeimas kūrinio parnešimas į namus. Būrelio klasėje vyksta kuriančių vaikų parodos, kurios keičiamos besikeičiant sezonams. „Džiaugsmingo meno laboratorija II“ kūrybai naudojamos profesionalios medžiagos, o tam sąlygas suteikia nuo 2015 m. gaunamas Savivaldybės ir Europos sąjungos fondų finansavimas.

Vasario 14 d. būrelio dalyviai ir jo vadovė Sandra Atkočiūtė pradžiugins Kazlų Rūdos gyventojus surengdami savo kūrinių parodą „Tu esi stebuklas“. Vaikai savo kūriniais nori pradžiuginti savo klasės draugus, šeimos narius ir visus Kazlų Rūdos gyventojus. Paroda atsidaro vasario 14 d. Kazlų Rūdos viešojoje bibliotekoje 18 val.

Vakaro metu mažieji menininkai žiūrovus supažindins su savo kūryba, o džiugią nuotaiką kurs muzikinį siurprizą paruošę Rimvydo Žygaičio menų mokyklos moksleiviai.

Paroda veiks iki kovo 14 d., tad meninius „Džiaugsmingo meno laboratorijos II“ būrelio vaikų eksperimentus galės apžiūrėti ir atidaryme nedalyvavę bendruomenės nariai.

Laukiame smalsių žiūrovų smagioje parodoje!!!!

Organizatorių inf.

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.