Policininkai moters nepaliko bėdoje

1
2360
Kazlų Rūdos policijos komisariato vyriausieji patruliai Tomas Staneika ir Evaldas Latvaitis ne pirmą kartą pasižymi pagarbos vertais poelgiais. /KRL foto

Kazlų Rūdos krašte giminaičius lankiusiai kaunietei Laimutei Bičiūnienei sausio 6-oji diena dar ilgai  neišdils iš atminties.  Bagotosios-Kazlų Rūdos kelio 4-ajame kilometre avariją patyrusi moteris atsipirko tik išgąsčiu, nors griovyje atsidūrusį lengvąjį automobilį kažin ar bus verta remontuoti. Tačiau slogius avarijos dienos prisiminimus Laimutė veja šalin, nes liko sujaudinta į įvykio vietą atskubėjusių Kazlų Rūdos policijos komisariato pareigūnu parodytu žmogiškumu ir suteikta pagalba.

„Sausio 6 d., maždaug 16-17 val. Bagotosios-Kazlų Rūdos keliu važiavau namo į Kauną. Iki šiol man sunku suprasti kaip viskas nutiko, tačiau mano vairuojamą automobilį taip sumėtė, kad atsidūriau griovyje. Važiavau neskubėdama, kelias nebuvo ypatingai slidus. Laimei, kad važiavau viena, o ir kitų automobilių tuo metu kelyje nepasitaikė“, – vis dar jaudindamasi „Kazlų Rūdos laikraščiui“ pasakojo Laimutė.

Išsigandusiai, tačiau nesužeistai moteriai padėti pirmasis suskubo iš paskos važiavusio automobilio vairuotojas. Vėliau moteris pagalbos kreipėsi numeriu 112. „Buvau išsigandusi ir sutrikusi, tad nedelsdama surinkau Bendrojo pagalbos centro numerį 112. Netrukus į įvykio vietą atvyko dviejų jaunų pareigūnų ekipažas. Kaip vėliau išsiaiškinau – tai Kazlų Rūdos policijos komisariato vyriausieji patruliai Evaldas Latvaitis ir Tomas Staneika. Šie jauni pareigūnai man padėjo kuo tik galėjo, o svarbiausia – nepaliko vienos spręsti užgriuvusios problemos. Esu be galo jiems dėkinga. Tokie pareigūnai pilnai pateisina policijos šūkį „Saugoti. Ginti. Padėti“. Sveikatos jiems ir sėkmės darbe bei asmeniniame gyvenime. Dar kartą ačiū“, – gražių žodžių E. Latvaičiui ir T. Staneikai negailėjo L. Bičiūnienė.

„Kazlų Rūdos laikraščio“ pakalbinti pareigūnai kuklinosi ir sakė, kad savo poelgio nesureikšmina. Esą, pareigą atlikę taip, kaip ir pridera bet kuriam policininkui. Ponia Laimutė tikina, kad Kazlų Rūdos policijos pareigūnai padarė daugiau nei reikalauja jų darbinės instrukcijos – ne tik nuramino nevilties apimtą moterį, tačiau ir neprašomi tarnybiniu policijos automobiliu sulamdytą Laimutės automobilį ištraukė iš griovio. Vėliau jo pargabenimu pasirūpino iš Kauno atskubėję moters giminaičiai.

Pavyzdinis pavaldinių bei kolegų poelgis nudžiugino ir Kazlų Rūdos policijos komisariato viršininką Marių Jakštą: „Džiaugiuosi gražiu ir kilniu mūsų pareigūnų poelgiu, ir, kad tie gražūs bei geri darbai, suteikta pagalba yra pastebimi žmonių, kuriems ir tarnaujame. Tomą ir Evaldą apibūdinčiau kaip drąsius, tvirtus ir ryžtingus pareigūnus, turinčius patirties, išmanančius savo darbą, norinčius ir galinčius padėti kiekvienam žmogui, kuriam tik reikia pareigūnų pagalbos.

Beje, noriu pažymėti ir priminti, kad Evaldas ne taip ir seniai ypač pasižymėjo drąsa ir kilnumu, kai su kitu kolega pademonstravę greitą reakciją ir išmanumą, numalšino daugiabutyje kilusį gaisrą ir iš buto išgelbėjo dūmais apsinuodijusius du paauglius, už  ką Evaldas 2017 m. Policijos dienos proga buvo apdovanotas netgi šalies  Prezidentės padėka.

Taigi didelis ačiū mūsų pareigūnams Tomui ir Evaldui už dar vieną gražų ir garbingą poelgį, atitinkantį policijos misiją „Ginti. Saugoti. Padėti“.

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.