Kazlų Rūdoje įsikūrė advokatų kontora

2
2376
S. Stankevičienę (nuotraukoje-antra iš dešinės) su veiklos pradžia Kazlų Rūdoje sveikino kolegos advokatai, notaro biuro darbuotojai bei savivaldybės administracijos direktorius Valdas Kazlas.

Sausio pradžioje Kazlų Rūdoje duris atvėrė advokatų kontora „Erikas Rugienius ir partneriai“. Papildomos vienos iš didžiausių Marijampolės apskrities advokatų kontoros patalpos mūsų mieste   – kazlųrūdietės teisininkės Sandros Stankevičienės brandinta ir drauge su kolegomis įgyvendinta idėja.

Pasak S. Stankevičienės, vienas iš motyvų, paskatinusių pasiūlyti advokatų paslaugas Kazlų Rūdoje – noras suteikti galimybę savivaldybės gyventojams gauti aukštos kokybės teisines paslaugas mūsų krašte. Be to, aštuonerių metų teisinio darbo patirtį turinčios moters teigimu, labai norėjosi širdžiai mielą darbą dirbti gimtajame mieste.

„Mūsų šeimos pasirinkimas buvo likti gyventi Kazlų Rūdoje, tad daug metų teko važinėti į darbą Marijampolėje, o vėliau ir Kaune. Labai norėjau dirbti tame mieste, kuriame gyvenu. Idėja, kad Kazlų Rūdos mieste atvertų duris advokatų kontora, brendo gana ilgai“, – „Kazlų Rūdos laikraščiui“ pasakojo S. Stankevičienė. Teisininkė teigia, kad ši idėja nebuvo spontaniška, o tam, kad būtų įgyvendinta, teko nueiti nemažą kelią.

„Visų pirma teko baigti teisės studijas ir įgyti bakalauro bei magistro laipsnį. Vėliau, po studijų teko daug ir sunkiai dirbti, kad įgyčiau praktinės patirties. Su patirtimi atėjo pasitikėjimas savo jėgomis ir noras dirbti savarankiškai. Tuomet ir susimąsčiau, kad galbūt vertėtų teisines paslaugas teikti Kazlų Rūdoje. Įsigijau patalpas Gedimino g. 1 pastate ir pasistengiau jose sukurti malonią darbinę aplinką sau ir klientams“, – dėl savo pasiryžimo pradėti veiklą nedideliame mieste džiaugiasi S. Stankevičienė.

Kelerius metus dirbusi notaro biure, 2016 m. S. Stankevičienė pradėjo dirbti advokatų kontoroje. Nuo praėjusių metų vasaros pabaigos tapo advokatų kontoros „Erikas Rugienius ir partneriai“ komandos nare. Tuomet idėja atverti šios kontoros papildomas patalpas Kazlų Rūdoje ir virto realybe. „Labai džiaugiuosi, jog pavyko įgyvendinti šį sumanymą. Norėčiau padėkoti kolegoms ir šeimos nariams už pagalbą. Dabar labai gerai jaučiuosi ten, kur esu ir ką darau, o advokato profesija verčia kasdien tobulėti“, – atsakingam darbui pasirengusi civilinės teisės srityje besispecializuojanti advokato padėjėja S. Stankevičienė.

Kvalifikuotų ir patyrusių advokatų kontoroje „Erikas Rugienius ir partneriai“ gyventojai ir įmonės galės gauti  teisines paslaugas Civilinės teisės, Administracinės teisės, Baudžiamosios teisės srityse. Kontoroje taip pat teikiamos teisinės paslaugos darbo teisiniuose santykiuose, konsultuojama, atstovaujama, rengiamo sutartys, procesiniai ir kiti dokumentai. Kontoroje dirba

Interesantams patogu tai, kad šalia advokatų kontoros yra įsikūrusi notarė Rita Miknevičienė, tad notaro ir advokato paslaugas Kazlų Rūdos gyventojai nuo šiol galės gauti vienoje vietoje.

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.

2 KOMENTARAI

  1. tegul šita notarė savo vaikų elgesį ištiria, nes baisi: rūko, keikiasi…ir su mafijozais bei tiuriemščikais labai moka bendrauti…

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.