Šventiškai pasipuošė Kazlų Rūda

0
650

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pasipuošė ir Kazlų Rūda. Šiemet mūsų mieste sužibo ne viena, kaip įprasta pagrindinė miesto eglė, o net trys miesto aikštėje augančios žaliaskarės.

Renginys, skelbiantis didžiųjų metų švenčių laukimo pradžią Kazlų Rūdoje, vyko šių metų gruodžio 8-ąją. Miesto erdvėje, esančioje prieš Kazlų Rūdos seniūnijos pastatą, šurmuliavo kalėdinė mugė, sriuba miesto gyventojus vaišino ir aukoti nepasiturintiesiems kvietė „Maltos Ordino“ savanoriai, kalėdiniais rankų darbo gaminiais prekiavo mūsų savivaldybės amatininkai bei tautodailininkai. Jaukią šventinę atmosferą tą popietę kūrė kapitonas Flintas, įtraukdamas renginio dalyvius į įvairius žaidimus ir linksmybes. Žinoma, šioje šventėje dalyvavo ir Kalėdų Senelis. Jis į šventę atskubėjo policijos automobiliu. Kalėdų Senelis bendravo su vaikučiais ir kapitonu Flintu, pagrojo kalėdinę melodiją saksofonu bei kartu su Kazlų Rūdos savivaldybės meru V. Kanevičiumi ir visais šventės dalyviais ištarė burtažodį. Susirinkusiesiems ištarus paskutinius burtažodžio žodžius, įsižiebė ne viena, kaip esame iki šiol įpratę matyti, pagrindinė miesto eglė, o net trys čia pat augančios eglutės bei kalėdinė dekoracija. Daugelis šventės dalyvių liko maloniai nustebinti tokiu sprendimu ir džiaugėsi netradiciniu miesto papuošimu. Ypač mažuosius šventės dalyvius viliojo ryškiai šviečianti dekoracija: didelis kalėdinis eglutės žaisliukas su dviem elniais.

Net ir pasibaigus šiai gražiai šventei, renginio dalyviai neskubėjo skirstytis. Kazlų Rūdos miesto gyventojai grožėjosi neįprastomis dekoracijomis, klausėsi kalėdinės muzikos bei, žinoma, fotografavosi.

Parengė mero patarėja M. Paškauskienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.