Sporto centro jauniai triumfavo 5×5 futbolo turnyre

0
264

Laikas bėga greičiau nei mes to norėtume… Po Kazlų Rūdos sporto centro U13 futbolininkų pasirodymo Kėdainiuose „FK Nevėžis taurė 2017“, kuriame jie tapo šio turnyro vicečempionais, prabėgo jau kelios savaitės. Kelios dienos jau praūžė po to, kai vėl tame pačiame vidurio Lietuvos mieste viešėjo ir keleriais metais vyresnių Kazlų Rūdos futbolininkų komanda. Praėjusį šeštadienį Dariaus Gabuževičiaus treniruojami sporto centro jauniai (U17) triumfavo to paties pavadinimo „FK Nevėžis taurė 2017“ turnyre, kuriame tapo čempionais.

Kaip ir jaunesnių kolegų, 2001 m.g. futbolininkų varžovais buvo įvairių Lietuvos regionų komandos. Iš viso turnyre dalyvavo dešimt ekipų, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius ir tik jų nugalėtojai turėjo teisę kautis didžiajame finale.

Pirmose grupės etapo varžybose D.Gabuževičiaus treniruojamiems futbolininkams teko susitikti su aikštės šeimininkais Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkais. Nespėję gerai apšilti ir apsiprasti su varžybine aplinka, kazlųrūdiečiai pirmi praleido įvartį, tačiau greitai „įsivažiavo“, rezultatą išlygino, persvėrė, o netrukus įgijo ir dviejų įvarčių pranašumą (3:1), kurį išsaugojo iki dvikovos pabaigos, tokiu būdu brūkšteldami pirmuosius tris taškus į turnyrinę lentelę.

Antrame mače Kazlų Rūdos komandos varžovais buvo stiprias futbolo tradicijas turinti Vilniaus FM „Ateities-1“ ekipa. Vilniečiai demonstravo patrauklų akiai, technišką futbolą, bet „madas diktavo“ kazlųrūdiečiai, kurie po dviejų tikslių atakų išsiveržė į priekį 2:0. Sostinės futbolininkai netrukus sumažino skirtumą 2:1, tačiau sporto centro jauniai vėl susigrąžino dviejų įvarčių pranašumą – 3:1. „Ateities-1“ komanda vėl neliko skolingi. Sumažinę kazlųrūdiečių pranašumą iki 3:2, Vilniaus futbolininkai kaip įmanydami spaudė sporto centro komandą prie savų vartų. Organizuojant atakas „Ateities-1“ ekipai talkino ir jų vartininkas, tačiau pademonstravę sportinį charakterį Kazlų Rūdos futbolininkai spaudimą atlaikė ir iškovojo antrą pergalę turnyre.

Kėdainiuose vykusiame turnyre varžėsi ir dvi Mažeikių komandos – „Atmosfera-1“, „Atmosfera-2“. Pasak Kazlų Rūdos komandos trenerio, tai buvo panašaus pajėgumo ekipos. Su „Atmosfera-2“ sporto centras susitiko grupės varžybose. Ši komanda, kaip parodė dvikovos eiga, kazlųrūdiečiams taip pat buvo įkandamas riešutas. Iki rungtynių vidurio rezultatas buvo lygus 0:0. Tuomet pro varžovus su kamuoliu prasiveržė O.Šarauskas ir pasiuntė kamuolį į vartus – 1:0. Netrukus sporto centro komandos persvarą padvigubino E.Bindokas ir Kazlų Rūda kišenėn įsidėjo dar vieną tritaškį.

Paskutinėse grupės rungtynėse, kuomet sporto centro jauniai jau buvo užsitikrinę pirmą vietą grupėje, susitiko su Valčiūnais. Šiame mače aikštėje pasirodė visi kazlųrūdiečiai. Dvikova klostėsi gana permainingai, kol galų gale komandos išsiskyrė taikiai – 2:2.

Turnyro finale Kazlų Rūdos komandos varžovais buvo jau minėta Mažeikių „Atmosferos-1“ ekipa. Nors prieš lemiamas rungtynes užkulisiuose buvo nuogąstauta, kad mažeikiškiai galbūt potencialiai pajėgesni, tačiau kazlųrūdiečiai įrodė, kad tai mitas. Rungtynių pradžioje Mažeikių futbolininkai buvo aktyvesni puolime, spaudė sporto centro komandą prie savų vartų, smūgiuotas kamuolys net pora kartų pataikė į vartų virpstą, tačiau rezultatas nejudėjo iš vietos. Varžovų nervingumas vis didėjo ir tuo pasinaudojo Kazlų Rūdos futbolininkai. Netrukus galimybė pabėgti į ataką pasitaikė E.Bindokui, kuris viduryje rungtynių priartėjęs prie mažeikiškių vartų pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir sporto centro U17 futbolininkai išsiveržė į priekį 1:0. Greitai Kazlų Rūdos komandos persvarą padidinti galėjo M.Bielskus, D.Sauka, tačiau to padaryti nepavyko. Gerus įgūdžius ne tik saugant vartus, bet ir valdant kamuolį kojomis pademonstravo sporto centro vartininkas J.Bieliauskas, ženkliai prisidėjęs prie komandos veiksmų valdant kamuolį šioje lemiamoje dvikovoje. Rungtynėms einant į pabaigą mažeikiškiai dar turėjo pora progų bent išlyginti rezultatą, tačiau pritrūko tikslumo ir Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai tapo „Nevėžis taurė 2017“ čempionais.

Mūsų žiniomis, rezultatyviausi Kazlų Rūdos komandoje buvo E.Bindokas (6 įvarčiai) ir O.Šarauskas (4 įvarčiai). Didžioji įmuštų įvarčių dalis buvo po A.Sidaravičiaus rezultatyvių perdavimų. Įvarčius į varžovų vartus taip pat mušė L.Ruočkus, M.Bielskus, E.Borodeiko.

Į Kazlų Rūdą per pastarąsias keletą savaičių parkeliavo jau antrasis sporto centro futbolininkų trofėjus. Šiame turnyre Osvaldas Šarauskas buvo pripažintas geriausiu gynėju, Egidijus Bindokas – geriausiu komandos žaidėju.

Sporto centro inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.