Lyderis aš, lyderis ir tu – veikime visi kartu

0
160

Lapkričio 22 d. Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinės mokyklos bendruomenė šiltai sutiko Alytaus raj. Butrimonių gimnazijos ir Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinės mokyklos mokinius bei jų mokytojus. Susitikime dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Beta Zaveckienė ir vyriausioji specialistė, projekto „Lyderių laikas 3“ savivaldybės kūrybinės komandos vadovė Loreta Matusevičienė.

Svečiai pasidalijo projekto „Lyderių laikas 3“ idėjomis ir nauda, skatino burtis, bendradarbiauti, diskutuoti, veikti, dalintis atsakomybe, nes tik visi kartu  įgyvendinsime siekiamą pokytį. Kas yra tikrasis lyderis mokykloje, gyvenime padėjo išsiaiškinti Bagotosios pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Norgenija Steponaitienė.

Savo nuotaikingą programą pristatė Bagotosios pagrindinės mokyklos mokytoja Eglė Simanauskienė su mažosiomis šokėjomis, „Šokių studijos“ merginomis. Renginį pratęsė Alytaus raj. Butrimonių gimnazistai, jie parodė spektaklio Žemaitės „Marti“ ištrauką, į kurią sumaniai buvo įpinti liaudiškų šokių elementai. Spektaklį režisavo mokytoja Asta Daironienė, o choreografija rūpinosi Živilė Patinskaitė. Bagotosios pagrindinės mokyklos „Gudručių“ mokinių klubas  kartu su direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Staugaitiene pristatė savo veiklą ir paaiškino, kad jo nariais gali tapti visi, kurių mokymosi vidurkis ne žemesnis nei aštuoni balai. Aktyvieji klubo nariai ne tik papasakojo, bet ir įrodė, kad jie nenuobodžiauja ir pakvietė visus renginio dalyvius burtų keliu suskirstyti į komandas bei sudalyvauti viktorinoje apie Lietuvą. Renginio pabaigoje visų mokyklų mokiniai draugiškai dalinosi patirtimi, pastebėjimais, idėjomis ką norėtų ir galėtų savo mokykloje keisti ar tobulinti.

Savivaldybės kūrybinės komandos vadovė Loreta Matusevičienė, Bagotosios pagrindinės mokyklos direktorė Aldona Aputienė,  Butrimonių gimnazijos mokytoja Asta Daironienė, Jankų pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Zita Čibirkienė diskutavo apie tolimesnį bendradarbiavimą, gerų idėjų pasidalinimą bei gerosios patirties sklaidą.Visos sutarė, kad užsimezgusi draugystė turėtų nenutrūkti ir, kad geriausiai mokytis vieniems iš kitų. Todėl kitą susitikimą tikisi organizuoti Butrimonių gimnazijoje.

Projekto „Lyderių laikas 3“

Kazlų Rūdos savivaldybės kūrybinė komanda

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.