Kviečiame balsuoti už kandidatus į „Krištolinės gilės“ apdovanojimus

0
2835

Jau kitą savaitę, gruodžio 29 d. paaiškės kas tapo antrus metus iš eilės „Kazlų Rūdos laikraščio“ įsteigtų ir organizuojamų „Krištolinės gilės“ apdovanojimų laureatais. Kazlų Rūdos savivaldybės šviesuoliai bei organizacijos, šiemet gražiais, svarbiais ir kilniais darbais garsinę mūsų kraštą bus pagerbti savivaldybės kultūros centro rengiamame Šventiniame padėkos vakare-koncerte „Žiemos mozaika“.

Nuo šiandienos iki pat Šv. Kalėdų, gruodžio 25 d. „Kazlų Rūdos laikraščio“ skaitytojus kviečiame balsuoti už savo kandidatus į „Krištolinės gilės“ laureatus. Skaitytojų balsai sudarys net 50 proc. sprendimo galios renkant laureatus. Kitą 50 proc. sudarys apdovanojimo komiteto atstovų balsavimas. Daugiausia skaitytojų ir komisijos balsų surinkę nominantai bus vertinami balais.  Už pirmąją vietą bus skirti 9 balai,  antrąją – 8 balai, trečiąją  – 7 balai ir t.t.

Šiais metais „Krištolinės gilės“ bus įteiktos 3 laureatams. Dėl jų varžysis 9 „Kazlų Rūdos laikraščio“ redakcijos sprendimu atrinkti nominantai.

Kandidatai 2017 m. „Krištolinės gilės“ apdovanojimui gauti:

Algimantas Lelešius, kraštotyrininkas

Nominuojamas už Sūduvių Lukiškių aikštės projekto sukūrimą. A. Lelešiaus parengtas projektas šiais metais pateko tarp 5 geriausių Lukiškių aikštės memorialo konkurso dalyvių projektų. A. Lelešiaus siūloma memorialo vizija – tai devynių mažosios architektūros kūrinių, nedidelių baseinėlių, kompozicija, išsidėsčiusi visame aikštės plote Vyčio kryžiaus forma. Kiekvienas iš devynių akcentų šiame projekte simbolizuoja vieną Lietuvos valstybingumo šimtmetį, pradedant tryliktuoju ir baigiant dvidešimt pirmuoju amžiumi.

Projektas „Ateities lyderiai“

Nominuojamas už tai, kad įkvepia Kazlų Rūdos savivaldybės gimnazistus pasitikėti savimi, padeda moksleiviams pasirinkti tinkamą karjeros kelią. Projektas, pasitelkdamas buvusius savivaldybės mokyklų mokinius, jau judančius sėkmingos karjeros link, kviečia ir motyvuoja krašto paauglius siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Diana Dambrauskienė, muzikos pedagogė

Nominuojama už atsidavimą muzikai ir pedagoginei veiklai, už nuoširdžią meilę ir pagarbą Kazlų Rūdos vaikams, už bendruomenės vienijimą ir Kazlų Rūdos vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje. Šiais metais D. Dambrauskienės įkurtas dainuojančių Kazlų Rūdos vaikų klubas „Rojaus obuoliukai“  švenčia savo gyvavimo 20-metį.

Vytas Žūkas, sporto ir sveikatingumo propaguotojas

Nominuojamas už siekius Kazlų Rūdoje populiarinti aktyvų bei sportišką gyvenimo būdą, už sudaromas galimybes savivaldybės jaunimui ir socialinės rizikos šeimoms nemokamai gauti sporto ir kitų sričių specialistų paslaugas.

Renata Andriušienė, socialinio darbo Kazlų Rūdos savivaldybėje pradininkė

Nominuojama už daugiau kaip dviejų dešimtmečių savanorišką veiklą ir vadovavimą Vilkaviškio vyskupijos Kazlų Rūdos Caritui. Renatos Andriušienės iniciatyva 2003 m. spalio 31 d. buvo įsteigta viešoji įstaiga Kazlų Rūdos socialinės paramos centras, kuriam ji vadovauja nuo pat įkūrimo dienos. 2004 m. R. Andriušienės iniciatyva atidaryti Laikinieji nakvynės ir Senelių globos namai. 2014 m. Kazlų Rūdos socialinės paramos centre pradėtos teikti asmens globos namuose paslaugos, 2015 m. duris atvėrė Laikinieji vaikų globos namai, pradėjo veikti Krizių centras, Pagalbos šeimai tarnyba.

Remigijus Janušaitis, aktorius

Nominuojamas už mėgėjiško teatro populiarinimą ir aktyvią veiklą Kazlų Rūdos savivaldybės kultūriniame gyvenime. 2017 m. R. Janušaitis sukūrė reikšmingą personažą – Kazį Grinių spektaklyje „Nerimstanti širdis“. Šis spektaklis ir vaidmuo itin svarbus artėjant Lietuvos Respublikos šimtmečiui. R. Janušaitis ir anksčiau buvo sukūręs puikius vaidmenis spektakliuose „Dėdė atvažiavo“ bei „Žemės ar moteries“.

Neringa Surdokienė, pedagogė

Nominuojama už meilę mokytojo darbui, už savivaldybės vardo garsinimą 2017 m.  „Metų mokytojo“ konkurse, kuriame N. Surdokienė išrinkta Metų mokytoja. N. Surdokienė  dirba Kazlų Rūdos Antanavo pagrindinėje mokykloje, Valdorfo progimnazijoje, „Elmos“ mokykloje-darželyje bei Bagotosios pagrindinėje mokyklose. Jose 2-10 klasės vaikus moko vokiečių kalbos ir pilietiškumo pagrindų, taip pat 12 metų mokė istorijos.

Virgilijus Bespalovas, menininkas

,,Krištolinės gilės“  apdovanojimui siūlomas už respublikinių renginių ir parodų organizavimą, dalyvavimą tarptautiniuose projektuose, naujų talentų suradimą, pagalbą jiems leidžiant leidinius,  naujų talentų rekomendavimą respublikinėms meno organizacijoms.

Krepšinio klubas „Regusa“

Už Kazlų Rūdos vardo garsinimą sporto pasaulyje. KK „Regusa“ dvejus metus iš eilės, 2016 m. ir 2017 m. tapo Lietuvos mažų miestelių krepšinio čempionais.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.