Kalėdinė mugė Bagotojoje

1
385

Sekmadienį Bagotosios kaime, vyko tradicinė „Kalėdinė mugė“ , į kurią pakvietė moterų klubas „Žiburys“. Visus  atėjusius pasitiko  košė, arbata ir kalėdinė melodija.

Pasistiprinę galėjo pasižiūrėti programą, kurioje vaidino ir šoko  mažieji. Po vaikučių pasirodymo koncertavo Višakio Rūdos „Šaltinėlis“. Klausydami koncerto ir po jo visi norintys galėjo įsigyti rankų darbo gaminių. Tradiciškai vyko ir loterija, kurios surinkti pinigai skiriami geriems darbams.  Renginį vedė Marija Turauskienė, kuri kartu pasveikino Bagotosios kaimo naujagimius. Jiems buvo įteiktos „Žiburio“ moterų padarytos atminimo dovanėlės.

Moterų klubo „žiburys“ vardu, noriu padėkoti  Višakio Rūdos „Šaltinėliui“, mažiesiems artistams, šokėjams ir juos ruošusioms mokytojoms. R. Grinevičienei už košę, E. Simanauskienei  už išpuoštus kultūros namus ir visiems taip gausiai susirinkusiems. Jūs mugę padarėte gražesnę.

Bagotosios bibliotekininkė Rasa Krašinskienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 komentaras

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.