Ir džiugu, ir liūdna ….

0
242
dav

Lapkričio 28 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos ekologinio projekto „Ekotera“  nariai vyko į pažintines – edukacines ekskursijas VDU Kauno botanikos sodą ir  VŠĮ gyvūnų globos namus „Penkta koja“ Kaune.

Kauno botanikos sode mus pasitiko 7 oranžerijos su didžiule augalų įvairove. Išsamūs gidės pasakojimai apie augalų kilmės šalis, augimvietes – mums labai patiko.  Vienoje iš oranžerijos salių įrengta gyvų drugelių kolekcija iš viso pasaulio, kur čia pat gali ištiesti ranką ir ramiai stebėti kaip drugiai nutupia ant jos, kaip jie minta vaisių nektaru, deda kiaušinėlius ar vystosi.

Grįždami užsukome į VŠĮ gyvūnų globos namus „Penkta koja“. Prieš važiuojant į  šiuos gyvūnų globos namus, gimnazijoje „Ekotera“ projekto nariai surengė akciją – „Paremk beglobius gyvūnus“. Visa gimnazijos bendruomenė aktyviai prisijungė prie šios akcijos, kurios metu buvo surinkta  ne mažai gyvūnų maisto, paklotų, žaisliukų, pinigų. Visa tai, buvo nuvežta ir padovanota šiai prieglaudai. Už tai norime padėkoti visai gimnazijos bendruomenei, kad jie neliko abejingi beglobiams gyvūnams.    Šioje prieglaudoje lankėmės pirmą kartą, bet buvo labai sunku psichologiškai atlaikyti visų gyvūnų žvilgsnius, jų vieno už kito garsesnius amsėjimus, sklindantį kvapą. Nors jie ir prižiūrėti, bet jie visi reikalauja žmogiškos šilumos.

Tai pamatę supratome, kad prieš įsigyjant gyvūną – reikia tikrai labai gerai pagalvoti: „Ar aš tinkamai pasirūpinsiu juo?“. Tad šioje įstaigoje mums buvo ne tik liūdna, bet ir graudu.

„Ekotera“ projekto nariai


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.