„IKEA Industry Lietuva“ skelbia socialinės paramos konkurso nugalėtojus

0
443

Ketvirtus metus „IKEA Industry Lietuva“ organizuoja socialinės paramos konkursą, kurio metu Kazlų Rūdos gyventojai ir organizacijos kviečiamos siūlyti socialinius projektus, skirtus prisidėti prie regiono gerovės. Šiemet bendrovės projektų vertinimo komisija išrinko net tris socialinius projektus, kurių įgyvendinimui bus skirtas finansavimas.

 „IKEA Industry Lietuva“ generalinė direktorė Inga Urbonavičiūtė teigia, jog įsitraukusi ir aktyvi bendruomenė – didžiulė vertybė, todėl socialiai atsakingo verslo pareiga skatinti ir padėti gyventojams savo idėjomis ir darbais prisidėti kuriant gerovę visam miestui. „Kasmet nuo 2012 m. socialinių projektų konkursui bendruomenės atstovai pateikia dešimtis originalių ir išties reikšmingų idėjų. Labiausiai džiugina, kad galvojama ne apie trumpalaikę naudą ir orientuojamasi į projektus, kurie kuria teigiamus pokyčius Kazlų Rūdos bendruomenei“, – sako I. Urbonavičiūtė.

Šiemet paramą nuspręsta skirti trims projektams. „IKEA Industry Lietuva“ komisija nusprendė finansuoti lopšelio-darželio „Pušelė“ projektą „Namelis ant malūno sparno“. Šios iniciatyvos tikslas įkurti edukacinę erdvę vaikams, skatinančią vaikų kūrybiškumą, lavinančią vaizduotę, regimąją atmintį, dėmesį bei pasaulio suvokimą. Taip pat lėšos bus skiriamos Kazlų Rūdos sporto centro projektui, kurio tikslas – didinti moksleivių popamokinės veiklos, žaidžiant futbolą, kokybę. Parama bus teikiama ir Trečiojo amžiaus universiteto tęstiniam projektui „Aktyvi vyresnioji karta“, kurio siekis – ugdyti pensininkų, neįgaliųjų ir vienišų žmonių sąmoningumą, puoselėti sveikos gyvensenos tradicijas, skatinti bendravimą ir dalyvavimą Kazlų Rūdos bendruomenės veikloje ir sprendimų priėmime. Projekto dalyviai bus kviečiami išklausyti paskaitų ciklo apie psichologiją, sveiką gyvenseną, įprastą buities tobulinimą. Taip pat bus organizuojamos tokios veiklos, kaip ėjimas šiaurietiškomis lazdomis ir kt.

„Socialinių projektų konkurse laimėjo į skirtingas amžiaus grupes orientuoti projektai, kurių teikėjai įtikino, jog nepaisant jų orientacijos į ilgalaikę vertę, jų įgyvendinimas suteiks galimybę per itin trumpą laiką sukurti didžiausią pozityvų pokytį ir jį pajus didelė dalis Kazlų Rūdos gyventojų. Trys finansavimą laimėję projektai yra nukreipti į užimtumo didinimą bei ugdymą. Tikime Kazlų Rūdos savivaldybės bendruomene, jos galimybėmis kurti regionui kuo didesnę vertę ir savo investicijomis norime prie to prisidėti“, – teigia I. Urbonavičiūtė.

Apie „IKEA Industry“ ir „IKEA Industry Lietuva“

„IKEA Industry“ turi 41 gamybos padalinį dešimtyje pasaulio šalių, kuriuose dirba apie 19 tūkst. darbuotojų. Kasmet „IKEA Industry“ gamyklose IKEA klientams pagaminama daugiau kaip 100 mln. baldų.

„IKEA Industry Lietuva“ medžio drožlių plokščių ir baldų gamyklose, įsikūrusiose Kazlų Rūdoje, dirba daugiau kaip 700 darbuotojų. 2016 m. buvo pagaminta 1,2 mln. paruoštų rinkimui baldų ir 545 tūkst. kub. medžio drožlių plokščių. Skaičiuojama, kad baldų gamybos plėtra suteiks galimybę sukurti papildomai 20 naujų darbo vietų ir padidinti gamybos pajėgumus.

„IKEA Industry Lietuva“ yra vienas didžiausių darbdavių Kazlų Rūdoje, taip pat vienas didžiausių medienos pirkėjų Lietuvoje. Šiuo metu apie 70 proc. darbuotojų yra iš Kazlų Rūdos ir 30 proc. – iš Marijampolės, Vilkaviškio, Kauno bei kitų miestų ir jų regionų.

„IKEA Industry“ Lietuvoje ir Kazlų Rūdoje veikia nuo 2008 metų.

 

IKEA Industry Lietuva inf.

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.