Globai pasirengusios šeimos

0
382

Kazlų Rūdos pedagoginėje psichologinėje tarnyboje gruodžio 12 d. vyko jauki popietė skirta globėjų ir įtėvių pažymėjimų įteikimui. Pažymėjimai buvo įteikti būsimiems ir esamiems globėjams, kurie baigė mokymus pagal GIMK (globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo ir konsultavimo) programą.

Šiais metais tai jau antrųjų mokymų pabaiga. Džiugu, kad mūsų savivaldybėje atsiranda tokių žmonių, kurie ryžtasi globai, kurie nelieka abejingi likusiems be tėvų globos vaikams. Dėka šių žmonių vaikai augs tikruose namuose, apsupti rūpesčio, šilumos ir meilės.

Žmonėms, kurie nori tapti globėjais ir įtėviais šie mokymai yra žinių ir pagalbos šaltinis. Mokymų metu atliekamos praktinės užduotys, žiūrima filmuota medžiaga, kalbama apie auklėjimo metodus, vaiko jausmus ir poreikius, mokomasi pažinti vaiką ir sukurti jam saugią aplinką. Būsimų įtėvių ir globėjų kursai sutvirtina šeimas, atsako į daug klausimų ir sustiprina pasiryžimą eiti globos ar įvaikinimo keliu. Globėjai apie mokymus atsiliepia labai teigiamai, noriai bendrautų ir tolimesniuose užsiėmimuose.

Pasveikinti ir pasidžiaugti, bei pasidalinti savo patirtimi apie sėkmingą globą atvyko ir pirmuosius mokymus baigusi globėjų šeima. Pažymėjimus įteikti ir pasveikinti atvyko, Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius ir Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Beta Zaveckienė.

Atestuotos socialinės darbuotojos Agnietė Rinkevičiūtė, Kristina Masteikienė

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.