Ansamblis „TAU“ svečiavosi slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje

0
345

Naktis stebuklo laukia, 
Jo tikimės ir mes širdy. 
Gerumo, tarsi duonos, atsilaužkim- 
Ir būkim sotūs juo visi. 

Šiais žodžiais  pirmadienio popietę Kazlų Rūdos trečiojo amžiaus universiteto  ansamblis „TAU“   pasveikino VšĮ Kazlų Rūdos ligoninės slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje besigydančius  ligonius ir  medicinos darbuotojas.  Artėja Šv. Kalėdos – gražiausia metų šventė. Tai pats svarbiausias virsmas metuose. Šios šventės laukimas toks pat svarbus kaip ir pati šventė. Tai tikrai nuostabus laikas, skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui.  „TAU“ ansamblio moterys kalėdinėmis giesmėmis, dainomis ir vaišėmis paįvairino slaugos skyriaus ligonių kasdienybę, padovanojo šypsenas ir šventinę nuotaiką.

Juk bendraujant  ir klausantis muzikos ilgi  ir tamsūs žiemos vakarai prabėga žymiai greičiau….

Manome, kad daugelis iš šio vakaro išsinešė ramybę, jaukumą, šilumos dalelę savo širdyje, sukurtus Trečiojo amžiaus universiteto menų fakulteto ansamblio dalyvių ir administracijos  pastangomis.

TAU inf.

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.