Kazlų Rūdoje lankėsi Japonijos ambasadorius

0
190
Kazlų Rūdą aplankė Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda (nuotraukoje-dešinėje).

Lapkričio 23-ąją dieną Kazlų Rūdoje viešėjo Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo Ekscelencija Toyoei Shigeeda. Viešnagės metu Japonijos ambasadorius susitiko ir bendravo su Kazlų Rūdos savivaldybės meru V. Kanevičiumi bei apsilankė medienos apdirbimo įmonėje „Jūrės medis“.

Japonijos ambasadoriaus Toyoei Shigeeda vizitas Kazlų Rūdoje prasidėjo susitikimu su Kazlų Rūdos savivaldybės meru V. Kanevičiumi. Pokalbio metu garbus svečias domėjosi mūsų savivaldybės gyvenimo aktualijomis. Svečią taip pat domino ir Kazlų Rūdos istorija.

Po šio susitikimo Japonijos ambasadorius kartu su Kazlų Rūdos savivaldybės meru vyko į UAB „Jūrės medis“. Ši įmonė pastaruoju metu siekia įsitvirtinti Japonijos rinkoje.

Dalykinio pokalbio metu medienos apdirbimo įmonės valdybos pirmininkas O. Jankauskas svečius supažindino su įmonės veikla. Diskusijos metu buvo aptarti ir eksporto į Japoniją klausimai.

Parengė
Milda Paškauskienė
Mero patarėja


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.