„IKEA Industry Lietuva“ pradeda vieno iš gamybinių pastatų griovimo darbus

1
526

Lapkričio 13 d. pradėti „IKEA Industry Lietuva“ teritorijoje esančio gamybinio pastato, besiribojančio su M. Valančiaus gatve, griovimo darbai. Vietoj nugriauto pastato ir šalia jo esančioje teritorijoje planuojama statyti baldų gamyklos priestatą. „IKEA Industry Lietuva“ atsiprašo dėl laikinų nepatogumų.

 „Stengsimės, kad nepatogumų kiltų kuo mažiau. Kad nesklistų dulkės, darbus suplanavome vykdyti drėgnuoju metų laiku, be to, visos griaunamos betoninės konstrukcijos bus papildomai laistomos vandeniu. Rangovų atlikti skaičiavimai rodo, kad dulkės diskomforto kelti neturėtų, tačiau didesnio triukšmo dienos metu išvengti nepavyks. Siekiame, kad gyventojams sukeliami nepatogumai neužsitęstų, todėl darbus planuojame baigti iki sausio vidurio“, – pasakoja „IKEA Industry Lietuva“ baldų gamyklos direktorius Karolis Jonaitis.

Konkursą griovimo darbams laimėjusi UAB „Vaidva“ šiuo metu vykdo paruošiamuosius darbus – aptveriama teritorija bei atvežama reikalinga technika. Užbaigus griovimo darbus bus pradėti naujo priestato statybos darbai, kuriuos planuojama baigti 2018 m. rudenį. Tiksli darbų pabaigos data paaiškės, kai bus pasirinkta statybos darbus vykdysianti įmonė.

Apie „IKEA Industry“

„IKEA Industry“ turi 41 gamybos padalinį dešimtyje pasaulio šalių, kuriuose dirba apie 19 tūkst. darbuotojų. Kasmet „IKEA Industry“ gamyklose IKEA klientams pagaminama daugiau kaip 100 mln. baldų.

„IKEA Industry Lietuva“ medžio drožlių plokščių ir baldų gamyklose, įsikūrusiose Kazlų Rūdoje, dirba daugiau kaip 700 darbuotojų. 2016 m. buvo pagaminta 1,2 mln. paruoštų rinkimui baldų ir 545 tūkst. kub. medžio drožlių plokščių. Skaičiuojama, kad baldų gamybos plėtra suteiks galimybę sukurti papildomai 20 naujų darbo vietų ir padidinti gamybos pajėgumus.

„IKEA Industry Lietuva“ yra vienas didžiausių darbdavių Kazlų Rūdoje, taip pat vienas didžiausių medienos pirkėjų Lietuvoje. Šiuo metu apie 70 proc. darbuotojų yra iš Kazlų Rūdos ir 30 proc. – iš Marijampolės, Vilkaviškio, Kauno bei kitų miestų ir jų regionų.

„IKEA Industry“ Lietuvoje ir Kazlų Rūdoje veikia nuo 2008 metų.

 

IKEA Industry Lietuva inf.

1 komentaras

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.