ERASMUS+ KA1 projekto kursai mokytojoms Maltoje ir Didžiojoje Britanijoje

0
336

Spalio mėnesio antrą savaitę Kazlų Rūdos  pagrindinės mokyklos mokytojos: D. Gurevičienė, J. Kvietkauskienė, L. Makauskienė,  J. Tiškevičienė. R. Žemaitienė, M. Žemaitienė dalyvavo tarptautiniuose kursuose „Mokytojai mokosi ir tobulina pamokos kokybę“pagal ESAMUS + KA1 projektą. Penkios mokytojos svečiavosi Maltoje, Sen Džulianso mieste, viena projekto dalyvė aplankė Didžiąją Britaniją.

D. Gurevičienė, J. Kvietkauskienė, L. Makauskienė tobulino dalykines, skaitmenines, bendrakultūrines kompetencijas. Kursų metu buvo pristatytos ir išbandytos įvairios mokymo bei mokymosi aplinkos, programos, taikytinos ugdymo procese: GoogleDrive, Dropbox , Corkboard – linoit, LearningApps.org, Cartoon.pho.to, Audacity, Podcasts, Justcast, Podomatic,  EDpuzzle, Chatwing. Mokytojos taip pat kūrė tinklaraštį ir internetinę svetainę.

Paskutinę mokymų dieną pedagogės atliko projektinius darbus – pristatė programas, su kuriomis susipažino ir kūrė mokomuosius objektus, demonstravo savo sukurtus tinklaraščius bei asmeninius internetinius puslapius.

J. Tiškevičienė ir R. Žemaitienė tobulino anglų kalbos įgūdžius. Jos turėjo galimybę bendrauti angliškai su įvairių šalių mokytojais, patobulinti klausymo, kalbėjimo, kalbos vartojimo įgūdžius, susipažinti su kitų Europos šalių mokymo sistemomis.

Po paskaitų kursų dalyviai galėjo susipažinti su Maltos istorija, aplankyti gražiausias jos vietas, išplėsti savo kultūrinį akiratį. Mokytojos aplankė smėlio paplūdimius Maltos saloje, plautė laivu į Gozo salą, gėrėjosi Mėlynąja lagūna – žydruoju rojaus kampeliu. Taip pat lankėsi Valetoje, dabartinėje Maltos sostinėje, uostamiestyje, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

M. Žemaitienei vienos savaitės dailės ir dizaino kursai Anglijoje paliko neišdildomus įspūdžius bei suteikė galimybę pasisemti naujų idėjų. Mokytojai iš visos Europos buvo supažindinti su Anglijos švietimo sistema. Mokytoja turėjo mokomuosius vizitus mokyklose bei universitetuose, vizitų metu bendravo su mokytojais ir dėstytojais, mielai pasidalinusiais savo gerąja patirtimi, mokymo metodais. Kursų metu projekto dalyvė turėjo užsiėmimus garsiausiuose Londono muziejuose, lankydamasi juose mokėsi vesti pamokas netradicinėse aplinkose, išbandė įvairias praktines bei teorines užduotis, kurias būtinai panaudos vesdama pamokas už mokyklos ribų. Visi kursų dalyviai gyveno šeimose, todėl buvo puiki galimybė pabendrauti su vietiniais žmonėmis, susipažinti su tradicijomis bei pagilinti anglų kalbos žinias.

Projekto mokymai Maltoje ir Didžiojoje Britanijoje – pirma tokia galimybė mūsų mokyklos mokytojams tobulinti savo bendrąsias kompetencijas, mokantis kartu užsienyje. Patobulintas kompetencijas liudija įgyti sertifikatai.

Ačiū Erasmus+ už suteiktas galimybes!

Projekto koordinatorė D.Gurevičienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.