Antrus metus iš eilės bus teikiami „Krištolinės gilės“ apdovanojimai

0
587
2016 m. laureatams buvo įteikos menininkės S. Atkočiūtės kurtos „Krištolinės gilės“.

Praėjusiais metais „Kazlų Rūdos laikraščio“ įsteigti „Krištolinės gilės“ apdovanojimai sugrįžta. Antrus metus iš eilės išskirtiniais rankų darbo kūriniais iš stiklo bus pagerbti Kazlų Rūdos savivaldybės šviesuoliai bei organizacijos, šiemet gražiais, svarbiais ir kilniais darbais garsinę mūsų kraštą.

„Krištolinės gilės“ sumanytojo ir apdovanojimų organizatoriaus, „Kazlų Rūdos laikraščio“ įkūrėjo Mariaus Žitkaus teigimu, kaip ir pernai, taip ir šiemet „Krištolinėmis gilėmis“ bus įvertinti savivaldybės žmonės ir organizacijos, jautriais ir gražiais darbais džiuginę krašto visuomenę bei prisidėję prie Kazlų Rūdos savivaldybės vardo garsinimo.

„Krištolinės gilės“ apdovanojimas – mūsų visų vardu reiškiamas dėkingumas ir pagarba krašto šviesuoliams už jų indėlį į savivaldybės gyvenimą“, – sako M. Žitkus.

Šių metų „Krištolinės gilės“ naujovė – kandidatus apdovanojimams galės teikti savivaldybės gyventojai bei organizacijos.

Kandidatų į „Krištolinės gilės“ apdovanojimus anketa

Šiemetiniuose apdovanojimuose ypač svarbus „Kazlų Rūdos laikraščio“ skaitytojų vaidmuo – jų balsai turės net 50 proc. sprendimo galios renkant „Krištolinės gilės“ laureatus. Kitą 50 proc. sudarys apdovanojimo komiteto atstovų balsavimas.

„Krištolinės gilės“ apdovanojimų akcentu pasirinkta gilė – nuo  Kazlų Rūdos neatsiejamų miškų pasididžiavimo-ąžuolo vaisius, simbolizuojantis nemirtingumą ir gyvenimiškąją energiją.

2016 metais  „Krištolinės gilės“ apdovanojimai įteikti:

Gintautui Puskunigiui,

Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos pedagogui

Talentingas pedagogas apdovanotas už sėkmingą pedagoginį darbą ir Kazlų Rūdos vardo garsinimą tarptautiniuose konkursuose bei festivaliuose.

Dainiui Ragauskui,

Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Kazlų Rūdos šaulių 407-osios kuopos vadui

D. Ragauskui „Krištolinės gilės“ apdovanojimas įteiktas už Kazlų Rūdos šaulių kuopos veiklos atkūrimą, aktyvų ir sėkmingą kuopos veiklos organizavimą. „Krištolinė gilė“ papildė garbingą D. Ragausko apdovanojimų kolekciją – už ilgametę veiklą krašto gynybos labui, šiais metais D. Ragauskui suteiktas Garbės Savanorio vardas bei Garbės ženklas. Tokiu garbingu KASP apdovanojimu per ketvirtį amžiaus pagerbti tik 28 asmenys.

Kazlų Rūdos orkestrui

Aktyviai įvairiose savivaldybės šventėse dalyvaujančiam Kazlų Rūdos orkestrui „Krištolinė gilė“ 2016 metais skirta už laimėtą Grand Prix šešioliktajame Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionate tarp A kategorijos orkestrų.

Kazlų Rūdos futbolo komandai „Šilas“, 2016 m. tapusiai šalies futbolo Pirmosios lygos čempione.

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.