Antanavo mokykla šventė savo gimtadienį

0
192

Lapkričio 20-28 dienomis pakvietėme visus Antanavo pagrindinės mokyklos bendruomenės narius dalyvauti šventinėje mokyklos gimtadienio savaitėje. Mokyklai – 94 metai. Kiekviena diena, pradėta su šypsena veide, jau yra laimėjimas.

Tad pirmadienis – ,,Padėkos, apsikabinimų diena“. Antradienis – „Saulės diena“. Trečiadienį – ,,Pyragų diena“. Ketvirtadienis – „Gerų manierų, mandagaus elgesio diena“. Penktadienis –„Ramybės diena arba diena be telefonų“. Norėdami ir vaikams suteikti laisvės, iniciatyvos, gerų emocijų kuriant, suteikėme galimybę inicijuoti temą ir veiklas pertraukų metu pirmadienį. Taigi, pirmadienis – „Staigmeną ruošia mokiniai“. Mes labai laukėme ir mokinių pasiūlytos temos, veiklų, norėjome sužinoti, kas jiems įdomu…

Šventinės gimtadienio savaitės finalinis renginys – „Džiaugsmo šventė“. Ji leido pasidžiaugti šventinės gimtadienio savaitės akimirkomis, įspūdžiais, emocijomis, pasidalinti gėriu, kurį, sukūrėme patys. Kartu švęsti šią šventę galime dėka mūsų visų indėlio, dėka metai iš metų puoselėjamų mūsų mokyklos vertybių – bendradarbiavimo ir vieningumo, atvirumo pokyčiams.

Kaip visuotinio ryšio, bendruomeniškumo simbolį, šių vertybių ir jų būtinumo įprasminimą sukūrėme vieningumo grandinę. Būdami atskirai, pabirę – mes mažai ką galime nuveikti. Tad,  kiekviena klasė savo grandinės dalis sujungė į vientisą, spalvotą, ,,vertybinę“ ir ilgą grandinę, kuri mums primins, kad tik veikdami kartu  būsime stiprūs ir pajėgūs mylėti, padėti, atjausti ir augti…. Norime padėkoti visiems – kiekvienam mokytojui, mokiniui, tėveliams, personalui už įsitraukimą į bendrą darbą, už geranoriškumą, pagalbą, už šypsenas, už pasitikėjimą, už nepakartojamus pasirodymus, už tai, kad buvome kartu.

Šventinės gimtadienio savaitės organizatorės, mokytojos Rūta Grikietienė ir Edita Liudvinavičienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.