Oficialiai atidarytas rekonstruotas krašto kelias Ąžuolų Būda-Kazlų Rūda bei naujas pėsčiųjų ir dviračių takas

0
589

Spalio 13 dieną, penktadienį, oficialiai atidarytas rekonstruotas krašto kelias Nr. 183 Ąžuolų Būda-Kazlų Rūda. Atlikus numatytus rekonstrukcijos darbus, neatpažįstamai pasikeitė šis kelias. Be to, dešinėje kelio pusėje buvo nutiestas ir naujas pėsčiųjų bei dviračių takas.
Taigi, ilgai laukta visų Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojų svajonė – turėti šiuolaikišką ir saugų kelią, tapo realybe.

„Šiandien iš tikrųjų yra neeilinė diena mūsų miestui, Kazlų Rūdos savivaldybei, nes pagaliau išsipildė ilgau laukta visų gyventojų svajonė – turėti normalų, europinį kelią“, – taip kalbėjo Kazlų Rūdos savivaldybės meras V. Kanevičius rekonstruoto krašto kelio Nr. 183 Ąžuolų Būda-Kazlų Rūda oficialaus atidarymo metu.

Pasak mero, svarbu yra tai, kad šio kelio problema buvo sprendžiama kompleksiškai: rekonstruojant krašto kelią, greta jo buvo nutiestas ir pėsčiųjų bei dviračių takas, kurį ypač pamėgo, aktyvų gyvenimo būdą propaguojantys, Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojai.

Simbolinę kelio atidarymo juostelę kartu su Kazlų Rūdos savivaldybės meru V. Kanevičiumi perkirpo UAB „Alkesta“, VĮ „Marijampolės regiono keliai“ atstovai bei Kazlų Rūdos savivaldybės užsienio partnerių iš Olecko miesto (Lenkija) delegacijos vadovas H. Tsznadel.

Pirmieji naująjį pėsčiųjų bei dviračių taką išbandė patys mažiausieji savivaldybės gyventojai – vaikai. Kazlų Rūdos savivaldybės lopšelio-darželio „Pušelė“ ugdytiniai gausiais renginyje dalyvavusiųjų plojimais buvo išlydėti į pirmąją kelionę su dviračiais ir paspirtukais.

Grojant Kazlų Rūdos orkestrui, rekonstruotą kelią išmėgino ir renginio svečiai bei meras V. Kanevičius. Jie į simbolinę pirmąją kelionę išriedėjo senoviniu automobiliu.

Parengė
Milda Paškauskienė
Mero patarėja

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.