Viršijantys greitį, vairuojantys apsvaigę – potencialūs žudikai kelyje

0
147

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) policija nuolat kontroliuoja, kaip vairuotojai laikosi greitį ribojančių kelio ženklų. Rugpjūčio mėnesį nustatyti 256 greitį viršiję  vairuotojai. Iš viso nuo šių metų pradžios iki rugsėjo 1 d. už greičio viršijimą nubausti 3089 vairuotojai, rekordinis greičio mėgėjų mėnuo – balandis, kuomet nustatyta 718 pažeidėjų.

Greitis kontroliuojamas nuolat, greičio matuokliai yra tiek žymėtuose, tiek nežymėtuose policijos automobiliuose. Tad vairuotojai turėtų stebėti kelio ženklus ir paisyti greičio ribojimų.

Taip pat nuolat kontroliuojamas vairuotojų blaivumas, ypač kreipiamas dėmesys į A5 (Via Baltica) kelią. Tenka konstatuoti, kad kasdien nustatomi vairuotojai, kurie transporto priemones vairuoja būdami apsvaigę nuo alkoholio. Sekmadienį iš Lenkijos į Lietuvą krovininiu automobiliu įvažiavo neblaivus (2,65 prom. alkoholio) Lenkijos Respublikos pilietis, kuris sulaikytas. Pirmadienį rytą Marijampolės mieste ir jau minėtame A5 kelyje du krovininių automobilių vairuotojai buvo neblaivūs. Vienam iš jų buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis (0,68 prom. alkoholio), o kitam nežymus (0,09 prom. alkoholio) girtumas.  O tos pačios dienos vakarą, apie 20 val. Marijampolės mieste sustabdytas lengvojo automobilio vairuotojas, kuriam nustatytas sunkus girtumas – 3,3 promilės alkoholio.

Iš viso šiemet (iki rugsėjo 1 d.) Marijampolės apskr. VPK policija sulaikė 149 neblaivius vairuotojus.

Policija primena, kad gyventojai turėtų būti pilietiški ir, pastebėję apgirtusį vairuotoją, neleistų jam sėsti už vairo arba nedelsdami apie tai praneštų bendruoju pagalbos telefonu 112.

 

Marijampolės apskr. VPK informacija


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.