Paragino įvertinti vietos valdininkų elgesį

3
818

Savivaldybės tarybos valdančiojoje daugumoje bendradarbiauti sutarę politikai, panašu, nelinkę užsimerkti vieni prieš kitų nuodėmes. Šiandien vietos socialdemokratai paragino koalicijos partnerių valstiečių-žaliųjų atstovus imtis priemonių, siekiant pažaboti dviejų valdininkų savivalę. Savivaldybės ekologas Juozas Vitukynas kaltinamas tarnybinio automobilio naudojimu asmeninėms reikmės, o savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vedėjas Alvydas Kašinskas – išsisukinėjimu rengiant atsakymą specialių tyrimų tarybos atstovams. Apie tai savo socialinio tinklo paskyroje paskelbė savivaldybės tarybos narys Mantas Varaška.

M.Varaškos pareiškimas socialiniame tinkle Facebook:

„RAGINAME ĮVERTINTI SAVIVALDYBĖS TARNAUTOJŲ ATSAKOMYBĘ

Vakar su Bičiuliais (Justinu Kazla, Tadu Šalkausku, Juozu Rinkevičiumi, Nidu Mitrausku ir kt.) apsvarstėme surinktą medžiagą dėl Kazlų Rūdos savivaldybės tarnautojų galimo piktnaudžiavimo ir melavimo STT. Nusprendėme viešinti ją ir kreiptis į savivaldybės merą Vytautą Kanevičių. Kviečiame jį atlikti tyrimą dėl J.Vitukyno ir A.Kašinsko veiksmų ir esant pagrindui – skirti tarnybines nuobaudas.

Viskas prasidėjo nuo gyventojų skundo, jog savivaldybės ekologas J.Vitukynas toliau naudojasi tarnybiniu automobiliu lankydamas savo sodą. Nors dar 2016 m. pavasarį STT kreipėsi į savivaldybę prašydama atsakyti į piliečių pateiktus įrodymus (fotografijos).

Savivaldybėje per tris savaites niekas nesugebėjo to STT rašto rasti, kaip ir atsakymo į jį. Mano duomenimis, apie jį nežinojo ir savivaldybės meras (pikta ir graudu). Tada viešai kreipiausi į VTEK (kuri taip pat dalyvavo piliečių pareiškimo svarstyme). Dėkoju Virginijui Kanapinskui- medžiagą gavome ir dalinamės ja viešai.

Pasirodo, jog savivaldybės administracija gavo STT kreipimąsi dėl J.Vitukyno veiksmų vertinimo, tačiau jį nutylėjo. Atsakymą STT rengė J.Vitukyno bendradarbis A.Kašinskas. Jame teigiama, kad nuotraukų vietovė neaiški.

IR TAI YRA MELAS.
Pridedu foto montažą. Jeigu matote tą patį, vadinasi mūsų visų akys geros ir skaidrios. STT paklausimo ir savivaldybės administracijos melagingo rašto kopijos taip pat pridedamos.

Tikimės, jog savivaldybės vadovybei pakaks ryžto ir reiklumo pažabojant jos tarnautojų savivalę.“


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

3 KOMENTARAI

 1. Jus geriau paziurekit kaip komunalininko technika ir transportas savaitgaliais naudojamas. O čia kad zmogus i soda nuvažiavęs tai jau tragedies matot.

 2. Nu jo . Kažkam iš artimesnių prie dūšios matyt reikalinga kėdutė , tai ir kapstomės ,kaip vaikučiai smėlio dėžėje. Varėm ,varėm apie vienus ,nieko nepešėm ,tai atseit uoliai darbuojamės Tėvynės labui , puolam kitus . Taip , esam lietuviai ir nieko čia nepakeisi .

 3. Tarnybinis transportas sode nėra mirtinas pažeidimas, tačiau atsakomybė vis tiek galioja.
  Kur kas didesnis nusižengimas – meluoti STT, užuot pripažinus padarytą klaidą.
  Galite vadinti tai kaip norite – puolimais, smėlio dėžėmis ir pan, bet tai ne gandai.
  Tai tikri faktai, kurių nepaneigsite.
  O tokie faktai valstybės tarnautojams nedera.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.