Laimingos atostogos

0
232

Vasara tai toks metas, kai visi vaikai svajoja patirti naujų įspūdžių, nukeliauti prie jūros, smagiai praleisti atostogas. Šiais metais VŠĮ Kazlų Rūdos savivaldybės vaikų dienos centro vaikams labai pasisekė 19 vaikų buvo stovykloje Varėnos rajone, ir kita grupė 20 vaikų ilsėjosi Šventojoje, prie Baltijos jūros. Į šią grupę pirmiausiai patenka tie vaikai, kurie nematę jūros.

Gera stebėti iš nuostabos aikčiojančius vaikus, kurie vis kartojo: „Kokia ji didelė, kiek daug smėlio, kokios bangos, kaip čia gražu…“ Mažieji ne tik pamato jūrą, bet ir kartu ugdomi socialiai, gyvenimiški įgūdžiai. Vaikai mokosi savarankiškumo, asmens higienos, pareigingumo, atsakingumo ir komandinio darbo.

Socialinės rizikos šeimose gyvenantys vaikai ne visada jaučiasi sotūs, o štai stovykloje jie maitinami 5 kartus per dieną ir labai skaniai. Žinoma, patirta ir įvairių nuotykių. Aštuonerių metų stovyklautoja netikėtai tapo „gelbėtoja“. Pamačiusi toli plaukiojantį vyrą, primygtinai reikalavo atkreipti dėmesį. Buvo pranešta gelbėtojams, kurie žaibiškai sureagavo ir išgelbėjo skęstantįjį.

Vaikai patyrė ir gerumo atvejų. Vienas prekybininkas padovanojo po žaisliuką, o kitas – leido šokinėti ant batuto neribotai.

O kiek džiaugsmo ir malonumo patyrė dinozaurų parke. Visko ir neįmanoma apsakyti.

Nuoširdžiai dėkojame Kazlų Rūdos savivaldybės, švietimo skyriaus vadovams, VO „Gelbėkit vaikams“ organizatoriams ir  „Ginalo“ vadovui G. Mocevičiui.

 

Plutiškių vaikų dienos centro vaikų vardu Rimutė Deltuvienė

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.