Kviečia padėti mažosioms pėdutėms

0
391
Akcijos „Padėk mažosioms pėdutėms“ sumanytoja ir organizatorė Gabija Valaitytė. /Asmeninio archyvo foto

Kamilė AKELAITYTĖ

Šį savaitgalį pirmą kartą Kazlų Rūdoje bus vykdoma akcija, kuria siekiama padėti  beglobiams gyvūnams ir jais besirūpinančiomis įstaigomis. Akcijos „Padėk mažosioms pėdutėms“ metu visi norintys kviečiami paaukoti gyvūnų maisto bei higienos priemonių ir tokiu būdu paremti įstaigas, kuriose likimo nuskriausti keturkojai randa prieglobstį.

„Padėk mažosioms pėdutėms“  iniciatorė, kazlųrūdietė Gabija Valaitytė kviečia visus geraširdžius žmones prisidėti prie gražesnio pasaulio kūrimo ir būti aktyviems aukotojams akcijoje, kuri vyks rugsėjo 9 d. nuo 11val. prie Kazlų Rūdos miesto tvenkinio. Akcijos „Padėk mažosioms pėdutėms“ sumanytoją bei organizatorę Gabiją pakalbino žurnalistė K. Akelaitytė:

Kada ir kaip kilo idėja suburti žmones beglobių gyvūnų akcijai?

Šis sumanymas mano galvoje tūnojo tikrai ne vienerius metus, tačiau vis abejodama delsiau tai įgyvendinti, tikriausiai dėl to, kad  per menkai tikėjau savimi. Pati idėja kilo dėl tikslo gyventi ne tik dėl savęs, bet  ir dėl kitų. Nenoriu gyventi savanaudiškai, trokštu nešti gėrį kitiems. Po ilgų galvojimų nutariau imtis šios minties ir viskas įvyko žaibo greičiu!

Kokiu tikslu vykdai šią veiklą?

Kaip ir minėjau, dėl begalinio noro atnešti trupinėlį gėrio į kitų gyvenimus. Visuomet buvau tas žmogus, kuris įsivaizdavo save savanorystės ar panašiose veiklose, kuria ir užsiimu dabar. Ateityje norėčiau keliauti ir į kitas šalis savanoriauti. Aplinkui regime per daug neigiamų veiksnių, dėl to noriu padėti tiems, kam pagalbos labiausiai reikia. Šiuo atveju, gerumu kviečiu pasidalinti su narveliuose gyvenančiomis mažųjų beglobių širdelėmis. Ši graži akcija – pirmasis mano sumanymas, idėjų ir planų turiu ir daugiau.

Kas akcijos organizavime tave palaiko? Kas padės jos metu?

Palaiko daugybė žmonių. Žinoma, pirmiausia tai  – supratingiausia šeima, nuostabiausias vaikinas ir tikri gyvenimo draugai, kurie džiaugiasi ir tokiu būdu suteikia man dar daugiau ryžto bei  pasitikėjimo savimi. Pačios akcijos metu man padės surinkta savanorių komanda, kurią sudaro artimiausi žmonės. Labai daug padeda ir palaiko mano akcijos „Padėk mažosioms pėdutėms“ globėjas Kazlų Rūdos 3-iosios (Mindaugo) seniūnaitijos seniūnaitis Marius Žitkus. Jis aukoja savo laiką ir man padeda, kad išsipildytų kiekviena norima detalė. Labai džiaugiuosi ir dėkoju rėmėjams, kurie padėjo realizuoti akciją ir paversti ypatinga, labai laukiama diena. Visų šių geraširdžių žmonių dėka esu laiminga!

Kaip vyks tavo organizuojamos akcijos veikla šeštadienį?

Šeštadienį nuo 11val. iki 18val. vakaro prie miesto tvenkinio bus akcijos palapinė, kurioje  su džiaugsmu bus priimama gyventojų auka prieglaudai – sausas/šlapias ėdesys, žaisliukai ir higienos priemonės (palutės). Nuo 11.30 val. aukotojai galės pasisemti žinių ir gerai praleisti laiką su dresūros mokykla „Komanda“ –  vyks informatyvi paskaita apie šunų dresūrą, lauks įkvepianti istorija apie iš gyvūnų prieglaudos paimtą šuniuką, kurį jie dresuoja, bei žinoma, programos desertas –  pasirodymas su dresiruotais šunimis, kuris prikaustys ne tik suaugusiųjų, bet ir pačių mažiausių vaikučių dėmesį.

Kokie šios akcijos lūkesčiai? 

Jokių  aukštų lūkesčių neturiu, nes apie tai negalvoju, man nėra skirtumo kiek ateis žmonių, man svarbu tai, kad mano puoselėjama idėja virto realybe ir tai jau yra svarbus žingsnis. Tikiu, kad ateis nemenkas kiekis žmonių, sekame statistiką –  atsirado daug žmonių, kurie nori būti šios akcijos dalimi, tad tikiuosi, kad neliks abejingų ir visi prisidėsime prie gyvybių gelbėjimo. Dažnai nesusimąstome kiek daug gali mūsų vienas mažas poelgis, o  jis gali neapsakomai daug, jis gali išgelbėti gyvybę. Tai yra svarbiausia – bendras ryšys ir bendras tikslas, kuris yra išgelbėti mažąsias pėdutes.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.