Projektas apie miškus baigėsi, pradedame naują!

0
168

Kazlų Rūdos pagrindinėje mokykloje baigėsi trejų metų projektas „Mūsų miškai – mūsų ateitis“.  Vykdant šį projektą šešių šalių – Suomijos, Olandijos, Rumunijos, Portugalijos, Ispanijos ir Lietuvos  mokyklose buvo atliekamos pagal programą numatytos  užduotys.

Projektinė veikla buvo integruojama į daugelį mokomųjų dalykų: gimtąją bei  anglų kalbas, matematiką, geografiją, dailę, technologijas, kūno kultūrą  ir biologiją. Mokiniai ne tik priėmė svečius iš kitų šalių, bet taip pat turėjo galimybę apsilankyti Rumunijoje ir Suomijoje. Mokyklos mokytojai apsilankė kitų šalių mokyklose, susipažino su švietimo sistema bei stebėjo pamokas. Anglų kalbos tobulinimas, ITC įgūdžių gerinimas, mokymasis dirbti grupėse, bendradarbiavimas su miesto bendruomene – veiklos buvo tiek daug, kad sunku trumpai viską papasakoti.  Paskutinio projektinio susitikimo metu Portugalijoje pristatėme savo veiklas, pasidalijome gerąja patirtimi, pasidžiaugėme projekto nauda ir atsisveikinome. Su šio projekto veikla galite susipažinti mokyklos svetainėje https://www.krpagrindine.lt/erasmus-musu-miskai-musu-ateitis/.

Užbaigus šį projektą, startuosime su nauju, šį kartą skirtu mokytojų kvalifikacijai kelti. Mokykla laimėjo finansavimą Erasmus+ projektui „Mokytojai mokosi ir tobulina pamokos kokybę“. Naujasis projektas yra Erasmus+KA1 pedagogų mokymosi mobilumo projektas. Pagrindiniai projekto tikslai yra tobulinti institucijos pedagogų anglų kalbos žinias, stiprinant jų asmenines ir dalykines kompetencijas užsienio institucijose; plėtoti institucijos narių tarptautinį bendravimą ir bendradarbiavimą, skatinant mokytojus ir mokinius pažinti kitas kultūras ir inicijuoti partnerystės veiklas su užsienio šalių institucijomis.  Mokytis anglų kalbos į Maltą  vyks mokytojos J.Tiškevičienė ir R.Žemaitienė, o mokytojos  D.Gurevičienė, L.Makauskienė, J.Kvietkauskienė šioje šalyje stiprins asmenines ir dalykines kompetencijas. Mokytoja M.Žemaitienė tobulinti asmeninių ir dalykinių kompetencijų vyks į UK. Tai atvers platesnes galimybes pasinaudoti švietimo ištekliais, kuriems reikalinga pažangesnė užsienio kalba, o aukštesnė kvalifikacija savo ruožtu suteiks postūmį tolimesnei mokytojų karjeros raidai.

Projektų koordinatorės J. Kvietkauskienė, L.Makauskienė ir D.Gurevičienė

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.