Padėk mažosioms pėdutėms

1
257

Ar kada pagalvojai koks beribis gali būti tavo gerumas? Ar susimąstei kaip kilni tavo širdis gali pagelbėti kitoms, kur kas mažesnėms širdelėms, ir ne vienai, o galbūt – šimtams?

Tavo dėka tyriausio tikrumo kupinos akys gali ryškiausiai spindėti ir širdys iš laimės spurdėti! Kiekvienas prisidedantis įneš šviesą į mažųjų pėdučių niūrią ir dėja, skaudžią kasdienybės rutiną, suteiksite ne tik džiaugsmą, tačiau svarbiausia – suteiksite gyvenimą. Kiekvienas jūsų paaukotas maisto pakelis išgelbės nusilpusį beglobį, o galbūt nuo bado kenčiantį pakels ant kojų, gyvūnų prieglaudos stipriai riboja maistą, kurio turi mažiau nei galime pagalvoti, gardus šviežio ėdesio kupinas dubenėlis yra nepasiekiama beglobio svajonė.

Dabar turi nuostabią galimybę parodyti savo gerumą  ne tik kitiems, bet ir sau, mūsų tikslas yra surinkusį maistą paaukoti tai prieglaudai, kuriai labiausiai jo reikia, ar prisidėsi prie gražesnio pasaulio kūrimo? Visada atmink, kad tavo vienas geras poelgis gali padaryti kitam stebuklą, jis gali išgelbėti gyvybę, gelbėkim gyvybes kartu, padėkim mažosioms pėdutėms!

Akcijos „Padėk mažosioms pėdutėms“ sumanytoja ir organizatorė Gabija Valaitytė. /Asmeninio archyvo foto

Rugsėjo 9 d. nuo 11 val. prie Kazlų Rūdos miesto tvenkinio pirmą kartą rengiamos akcijos „Padėk mažosioms pėdutėms“ savanoriai rinks aukas gyvūnų prieglaudų augintiniams. Bus renkamas gyvūnų maistas, žaislai ir higienos priemonės.

Akcijos sumanytoja ir organizatorė – Gabija Valaitytė.

Akciją globoja Kazlų Rūdos miesto 3-iosios (Mindaugo) seniūnaitijos seniūnaitis Marius Žitkus.

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.