Apie jaunimą, kuris -„veža“!!!

0
217

Rugpjūčio 12-oji paskelbta Tarptautine jaunimo diena. Ji minima nuo 1999 m. Jungtinių tautų organizacijos sprendimu, rekomendavus po Tarptautinės ministrų konferencijos, įvykusios Lisabonoje rugpjūčio 8-12 d.

Šią dieną siekiama daugiau dėmesio skirti jaunimo problemoms, skatinti jaunimą aktyviau dalyvauti visuomeninėje veikloje. Dažniausiai jaunimo veikla – savanorystė,    įsivaizduojama kaip apibrėžta organizacija, įstaiga, vieta, kurioje būtinai turi susirinkti jauni žmonės.

Mūsų  nuomone – tai individualus asmens poreikis dalyvauti bendruomenės gyvenime. Jis turi būti vertinamas teigiamai už įdėtas pastangas pagal  laiko, aplinkybių, gal net ir nuotaikos  galimybes.

Norime  padėkoti mūsų aktyviam jaunimui už jų skirtą laiką,  bendradarbiavimą projektinėse veiklose („Darni bendruomenė-saugi aplinka“), pagalbą organizuojant renginius („Vaikų Velykėlės“)  ir savanoriškai vykdomą veiklą („Naisių vasaros festivalis) .

Geriausias atlygis savanoriams – bendrumo  jausmas, dėkingų žmonių šypsenos ir   neišdildomi prisiminimai:

„Vasarai įsibėgėjus Kazlų Rūdos pagrindinės ir Rimvydo Žigaičio menų mokyklų mokiniai ne tik lepinasi atostogų malonumais, bet džiugina kitus savo veiklomis. Šių mokyklų ugdytiniai savanoriavo Naisių festivalyje.  Mokiniai piešė ant veidukų, darė laikinas henna tatuiruotes, mokė didelius ir mažus daryti lino raižinius, taip pat talkino gaminant atšvaitus.

Pakeliui į namus  paklausus  kas festivalyje buvo smagiausia visi vienareikšmiškai atsakė- savanoriauti.

Mūsų mokyklos mokinė Viltė teigė, kad jai daugiausiai džiaugsmo suteikė vaikų šypsenos ir tėvelių padėkos už piešinius ant veidukų.“

Vykdomos  bendros veiklos pradžiugino daugelį festivalio lankytojų.  Nors savanorių pajėgos buvo didelės, bet ties mūsų palapine nusidriekė didžiausios eilės- turėjome labai daug darbo!  Didžiuojamės  savanoriais ir norime  labai padėkoti, kartu mes nuveikėme gražų ir prasmingą darbą. AČIŪ!!!“

Džiaugiamės  kiekvieną kartą  kartu atradus  Jūsų gabumus, talentus ir nekantriai laukiame Jūsų bendrose veiklose!

Akvilė ir Milda


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.