Netradicinė integruota anglų kalbos – etnokultūros pamoka Kaune

0
242

Paskutinę mokslo metų savaitę pradėjome smagia išvyka į Kauną. Lydimi mokytojų: Virginijos Gustainienės ir Odetos Pučinskienės, kartu su Tugce, savanore iš Turkijos, aplankėme žymias istorines Kauno vietas.

Supažindindami Tugce su Lietuvos istorijos ir kultūros paminklais Kaune, praplėtėme ir savo žinias, kartu pasitobulindami anglų kalbos įgūdžius, nes mokiniai buvo parengę trumpus įdomius ir informatyvius pranešimus anglų kalba apie kiekvieną iš aplankytų objektų.

Savo ekskursiją po Kauną pradėjome nuo Vytauto Didžiojo bažnyčios, pasiklausėme įdomių faktų apie Kauno rotušę. Kauno kunigų seminarijos kiemelyje susipažinome su jos istorija ir veikla. Vėliau aplankėme Kauno pilį, seniausią Kaune, Šv. Jurgio kankinio bažnyčią ir bernardinų vienuolyną.

Grožėjomės dviejų didžiausių Lietuvos upių – Neries ir Nemuno – santaka. Tiek suaugusiems, tiek mokiniams buvo įdomi ir smagi atrakcija pakilti Žaliakalnio funikulieriumi.

Paskutinis ir vienas įdomiausių aplankytų objektų buvo Kauno Prisikėlimo bažnyčia. Ji kitokia ne tik moderniu stiliumi, bet ir tuo, jog galima užlipti ant jos stogo, aplankyti viršuje esančią koplytėlę ir pasigrožėti Kauno panorama.

Visi parsivežėme daug malonių įspūdžių, papildėme žinių bagažą, ir, žinoma, smagias akimirkas, patirtas šioje kelionėje, užfiksavome nuotraukose.

Bernadeta Aleksandravičiūtė 3c kl, Ernesta Vaikevičiūtė 3c kl

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.