Nauja, puiki „Tėvų klasė“

1
373

Tėvai yra neatsiejama mokyklos bendruomenės dalis, todėl vienas iš svarbiausių šiandieninės ugdymo įstaigos tikslų – skatinti juos įsijungti į mokyklos bendruomenės veiklą. Dauguma atsakingų tėvų supranta, kad vaiko asmenybės ugdymas – ir pedagogų, ir jų pačių prioritetas. Mokyklos ir tėvų bendradarbiavimas sudaro sąlygas mokytojams ir tėvams mokytis vieniems iš kitų, veiksmingai spręsti socialines, ugdymo problemas. „Mokytojų ir tėvų bendravimas skatina abiejų pusių tobulėjimą“ (A. Hargreaves).

2016 m. rugsėjo mėn. Kazlų Rūdos pagrindinėje mokykloje susikūrė „Tėvų klasė“. Tai aktyvių, iniciatyvių mokinių tėvų grupė, jungianti vienuolika narių. Pirmojo susitikimo su mokyklos administracija metu tėvai buvo išsamiai supažindinti su mūsų ugdymo įstaigos vizija ir misija, pristatytos prioritetinės šių mokslo metų mokyklos veiklos sritys, atsakyti tėvams aktualūs klausimai. Tėvai tapo lygiateisiais partneriais ir visus mokslo metus buvo aktyvūs mokyklos gyvenime. Jie taip pat padėjo organizuoti renginius – „Saldumynų dieną“, „Kalėdinį Talentų šou, „Šeimos dieną“ bei aktyviai juose dalyvavo. Tėvai  padėjo įgyvendinti „Lauko klasės“ ir „Mokyklos vidaus erdvių tobulinimo“ projektus, dalyvavo miesto Užgavėnių šventėje, „Miškasodyje“.  Be mūsų puikiųjų partnerių neapsiėjo ir „Sieninių stendų įrengimas mokyklos foje“,  „Profesinio veiklinimo diena mokykloje“ bei prizinio fondo mokiniams įkūrimas.

Mokslo metai jau baigėsi, tačiau „Tėvų klasės“ nariai jau galvoja apie ateinančius mokslo metus – planuoja naujas akcijas, renginius. Tikimės, kad kitais mokslo metais „Tėvų klasė“ pasipildys naujais idėjų nešėjais, iniciatyviais žmonėmis.

Visa mokyklos bendruomenė dėkoja „Tėvų klasės“ tėvams J.Jakubėnienei, S. Kli- mavičienei, L. Brusokienei, L.Razmirskienei, J. Banionienei, A. Stankevičienei, E. Motiejauskienei, N. Galvanauskienei, D. Pranaitienei, R. Rutkauskui už nuoširdų darbą ir paramą mokyklai.

„Tėvų klasės“ vadovė R. Vaivadienė

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 komentaras

  1. Sveikinu šaunią tėvų klasę. Linkiu kuo daugiau tėvų prisijungti. Kaip ir visur – tik bendruomenės aktyvumas gali nuversti kalnus 🙂

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.