TS-LKD frakcijos atstovų 2016 m. darbo savivaldybės Taryboje ataskaita

2
280

Gegužės 16 d. Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos opozicijos TS-LKD ir LRLS frakcijos organizavo susitikimą su visuomene, kuriame rinkėjams pristatė 2016 m. darbo Taryboje veiklos ataskaitas.

Susitikime buvo apžvelgtas praėjusių metų savivaldybės Tarybos darbas, aptartos svarbiausios aktualijos, politikai atsakė į gyventojams rūpimus klausimus.

TS-LKD frakcijos ataskaita

(Su ataskaita susipažinsite paspaudę ant paveikslėlio)

TS-LKD atstovų Kazlų Rūdos savivaldybės Taryboje veiklos ataskaita pateikiama laikantis Tarybos veiklos reglamento nuostatų bei 2015 m. rinkimų kampanijoje numatytų įsipareigojimų savivaldybės gyventojams.

Nuo pat Kazlų Rūdos savivaldybės V-ojo  šaukimo tarybos darbo pradžios siekiame, kad savivalda taptų atvira ir skaidri, būtų atgaivinti savitarpio pagalbos ir bendradarbiavimo santykiai tarp vietos valdžios ir gyventojų, dedame pastangas didinti informacijos apie savivaldybės veiklą sklaidą. TS-LKD frakcijos atstovų Taryboje pavyzdžiu skatiname savivaldybės Tarybos narių atskaitingumą krašto gyventojams.

 

TS-LKD Kazlų Rūdos skyriaus inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

2 KOMENTARAI

  1. Bent jau skyriaus narius suvaryt galėjot. O dabar iš 10 klausančių ataskaitos – 3 socdemai …. Liūdnas tarybos darbas – liūdna ir ataskaita….

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.