Projekto „Lyderių laikas 3“ pirmieji žingsniai savivaldybėje

0
498

Gegužės 23 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos direktorė, mokytojai ir mokiniai draugiškai mokyklos duris atvėrė projekto „Lyderių laikas 3“ (LL3) įžanginio renginio svečiams ir dalyviams. Susitikimo tikslas – išsiaiškinti svarbiausius klausimus apie projekto naudą ir galimybes Kazlų Rūdos savivaldybėje, susipažinti tarpusavyje, burti projekto LL3 bendruomenę bei pradėti diskutuoti dėl siekiamo pokyčio savivaldybėje.

Visus susirinkusius pasveikino Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Beta Zaveckienė. Ji palinkėjo sėkmingo projekto ir sakė tikisi, kad prasidėjusio projekto dėka visi žengsime dar vieną žingsnį į priekį, kiekvienas prasmingai panaudosime ir pritaikysime  įgytas žinias ir praktikas bendrai veiklai – pokyčio kūrimui savo savivaldybėje.

Projekto „Lyderių laikas 2“ dalyvis Algirdas Ališauskas pasidžiaugė įgytais įgūdžiais ankstesniame projekto etape bei užminė mįslę, kurios atsakymas ir buvo palinkėjimas savivaldybės kūrybinei komandai, skatinantis veikti kūrybiškai.

Susitikimo metu savo sėkmės istorija nuoširdžiai pasidalino Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos direktorė Daiva Dabrilienė. Ji akcentavo, kad svajonės pildosi, o „be ypatingų mano mokinių sėkmės istorijos, nebūtų ir manosios“.

Drąsiai  imtis iniciatyvos ragino besisvečiuojantys Eglė Pranckūnienė, Mokyklų tobulinimo centro steigėja, Gita Stonienė,  projekto LL3 pirkimų specialistė, doc. dr. Milda Damkuvienė, projekto LL3 tyrėja, Audrius Matiukas, projekto LL3 savivaldybių konsultantas, Renata Pavlavičienė, projekto LL3 savivaldybių kuratorė. Jie pristatė  projekto „Lyderio laikas 3″ idėjas, tikslus, teikiamas galimybes ir naudą mūsų savivaldybei.

Savivaldybės kūrybinę komandą, kurią sudaro 14 entuziastingų, iniciatyvių narių, pristatė  Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Matusevičienė.

Susirinkę švietimo įstaigų bendruomenių nariai, kūrybinės komandos, neformaliųjų, formaliųjų studijų dalyviai aktyviai diskutavo ir pristatė savo ateities vizijas bei mintis apie pokyčius, kurių tikisi savo mieste ir visoje savivaldybėje 2027-aisiais.

Kazlų Rūdos savivaldybės projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinė komanda

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.