Pirmą tašką LFF II lygos pirmenybėse iškovojo „Šilo“ futbolininkai

6
198

Pirmuosius optimizmo daigelius šiame sezone pasėjo Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai, LFF II lygos Pietų zonos III turo rungtynėse susitikdami su Vilniaus „Tera“ vienuolike. Baigdami dvikovą su sostinės futbolininkais nulinėmis lygiosiomis, po stiprių dviejų pralaimėjimų Suvalkijos miestelio komanda iškovojo pirmąjį tašką. Lyginant su praeitomis rungtynėmis, gana apčiuopiamai buvo pakoreguotos „Šilo“ futbolininkų pozicijos aikštėje. Savo ruožtu ženkliai pagerėjo Kazlų Rūdos komandos gynybinės funkcijos, nemažą dvikovos dalį „Šilo“ komanda ir pati ėmėsi iniciatyvos ir ieškojo būdų, kaip pasižymėti šioje akistatoje.

Kazlų Rūdos komandos futbolininkams tai buvo pirmos namų rungtynės šį sezoną. Pirmoje dvikovos pusėje kiek aktyvesni buvo sostinės futbolininkai, antrame kėlinyje aikštėje daugiau buvo matomi jos šeimininkai.

Pirmas aštresnis epizodas prie G.Zenkevičiaus ginamų vartų buvo sukurtas 6-ąją rungtynių minutę. Vilniečių keliamo kampinio metu, tą akimirką lankęsis baudos aikštėje „Tera“ futbolininkas atliko smūgį galva į atskriejusį kamuolį, tačiau kamuolys prašvilpė pro vartų viršų. Analogiška situacija prie „Šilo“ vartų buvo ir 13-ąją minutę. Šįkart vilniečio smūgiuotas galva kamuolys skriejo į vartus, tačiau G.Zenkevičius kamuolį sugavo. Kaip jau minėta, varžovai pirmoje dvikovos dalyje daugiau kontroliavo kamuolį ir žaidimas vyko „Šilo“ aikštės pusėje, tačiau kartkartėmis „Tera“ baudos aikštės prieigose pasirodydavo su kamuoliu ir aikštės šeimininkai.

19-ąją minutę Vilniaus komanda vos „neprisivirė košės“ prie savų vartų, kuomet perduodant kamuolį vartininkui, nedaug trūko T.Lietuvninkui, kad galėtų iškrapšyti jį iš po varžovo kojų ir pasiųsti jį į vartus. Apie save „Šilo“ futbolininkai priminė ir praėjus penkioms minutėms po šio epizodo, kuomet po neblogo M.Raulynaičio kamuolio perdavimo į baudos aikštę, vos pusmetrio iki jo pritrūko T.Lietuvninkui. Daugiau nieko aštresnio puolime pirmame kėlinyje „Šilo“ futbolininkai nesukūrė. Tiesa, tuo pasigirti negalėjo ir „Teros“ komanda. Didesnių spragų Kazlų Rūdos komandos gynyboje nebuvo.

Antro kėlinio pradžioje varžovai „slystelėjo  lygioje vietoje“: „Tera“ vartininkas priėmė kamuolį rankomis nuo savo komandos futbolininko ir už tai buvo skirtas baudos aikštėje laisvas smūgis. Deja, tuo pasinaudoti „Šilo“ futbolininkams nepavyko. M.Raulynaičio smūgiuotą kamuolį varžovas blokavo ir „Tera“ komanda pavojaus išvengė. Šios rungtynių dalies metu iniciatyva priklausė jau Kazlų Rūdos futbolininkams, kurie daugiau kontroliavo kamuolį ir savo arsenale turėjo daugiau aštresnių epizodų. Vienas tokių buvo 57-ąją minutę, kai greitos atakos metu su kamuoliu kūręs T.Valukonis įsiveržė į varžovų baudos aikštę, atliko perdavimą arčiau vartų buvusiam Š.Krinickiui, tačiau pastarajam gerai „užkabinti“ kamuolio nepavyko ir „Tera“ futbolininkai apsigynė. Į tai vilniečiai atsakė 65-ąją minutę gana stipriu smūgiu iš baudos aikštės prieigų. Pažeme skriejusį kamuolį G.Zenkevičius atmušė, o buvęs netoliese jo komandos kolega kamuolį pašalino iš baudos aikštės. Tai buvo viskas iš Vilniaus komandos puolimo pusės šiame kėlinyje. Tuo tarpu aikštės šeimininkai iki dvikovos pabaigos dar pora kartų privertė atsistoti ant kojų tribūnose susirinkusius futbolo sirgalius. Antro kėlinio viduryje, po G.Kazelio ilgo perdavimo varžovų baudos aikštėje su kamuoliu atsidūrė T.Valukonis, tačiau išsilaikyti ant kojų „Šilo“ futbolininkui nepavyko, paskutinę akimirką smūgiuotas kamuolys liko aikštėje ir svečių futbolininkai apsigynė. Labai arti įvarčio, galėjusio nulemti dvikovos baigtį, Kazlų Rūdos komandos futbolininkai buvo 85-ąją rungtynių minutę. Vėl „Teros“ baudos aikštės prieigose gavęs kamuolį T.Valukonis apsisukdamas smūgiavo į varžovų vartus, tačiau kamuolys atšoko nuo viršutinio virpsto. Abiejų komandų vartai per rungtynes taip ir liko „sausi“, „Tera“ ir „Šilas“ pasidalino po tašką.

„Šilas“ sudėtis: G.Zenkevičius, K.Raškauskas (82’ D.Banys), T.Kvietkauskas, E.Bindokas, D.Skrinska, M.Raulynaitis, T.Lietuvninkas, Š.Krinickis (78‘ M.Gerdžiūnas), T.Valukonis, G.Kazelis, R.Barzdukas.

„Tera“ sudėtis: V.Remeika, Dias da Silva Nuno Miguel, J.V.Stakutis, V.Švaikevič, D.Daunys, V.Juozėnas (20‘ Miranda Leite Alan Vinicius), O.Požėla (49’ T.Skinder), E.Grinis, G.Ignatavičius, L.Velička, V.Kotovas.

 

Sporto centro inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

6 KOMENTARAI

  1. lentelę čempionato įkeltumėt žmonės pasigrožėtų vieta, įvarčių santykiu. Šiandien vėl malkos garantuotos. Sukčiai to ir nusipelnė.

  2. Tavo nelaimei – pelnys ir ne vieną.. ir taškų bus daugiau nei norėtum. Ajajajai, kaip tau gnyda negerai.. Nenusispardysi kur patvory iš pavydo ir pykčio?

  3. Greitai Šilo dalininkų susirinkimas….ar savivaldybės delegatui pavyks realius kitus dalininkus išvysti….ar tik įgaliojimus juos atstovauti?

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.