Įspūdinga naktis … bibliotekoje

0
310

Balandžio 24–30 dienomis jau 17-ąjį kartą organizuojama Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, kurioje, kaip ir kasmet, įvairiais renginiais dalyvauja ir Kazlų Rūdos savivaldybės viešoji biblioteka su bičiuliais.  2017 m. balandžio 28 d. praleisti naktį bibliotekoje buvo pakviesti Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos  6 c  klasės moksleiviai ir jų auklėtoja Jūratė Banionienė.

Jaunimą traukia neatrasti, nepatirti dalykai. Dalyviams atsiskleidė kitokia, neįprasta, paslaptinga ir įdomi bibliotekos erdvė, kurioje galima kitaip praleisti laisvalaikį. Siekta parodyti, jog šiandien biblioteka  yra  lanksti, moderni daugiafunkcė informacijos ir kultūros skleidėja, sugebanti prisitaikyti prie lankytojų poreikių.

Šių metų Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės šūkis „Tu esi biblioteka“.  Sveikindama  renginio dalyvius, Kazlų Rūdos savivaldybės viešosios bibliotekos Aptarnavimo ir informacijos skyriaus vedėja Rūta Liberienė  teigė, jog „knyga yra mūsų visų žinių ir mokslo pradžia. Mes visi kartu esame biblioteka, mes galime ją keisti ir kurti kartu.“

Jaukiai pavakarieniavus aptarta paroda, žiūrėtas dokumentinis filmas „Palikimas“, taip paminint kraštiečio tautosakininko Jurgio Dovydaičio 110-osioms gimimo metines.  Po to –  linksmoji, judrioji renginio dalis – knygos lobio paieška, viktorina „Knygų graužikų mūšis“,  žaidimas „Surask internete“. Įvairios veiklos netrūko visą naktį… Rytą vaikai dalijosi smagiais įspūdžiais, džiaugėsi linksmai  ir įdomiai praleidę laiką. Svariausias renginio sėkmės įrodymas – pavargusios, bet spindinčios vaikų akys ir šypsenos. Renginio organizatoriams ši naktis – iššūkis ir nauja patirtis.

 

 

Rūta Liberienė,

Kazlų Rūdos savivaldybės viešosios bibliotekos

Aptarnavimo ir informacijos skyriaus vedėja


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.